Prohledat tento blog

pátek 26. února 2016

Kdy bude práce pro všechny Romy?

Malé mzdy jsou tam, kde pracující nemají pro zaměstnavatele velikou hodnotu, logicky veliké mzdy jsou tam, kde pracující mají pro zaměstnavatele velikou hodnotu, proto je zde snaha zabránit ekonomické emigraci, aby neklesaly mzdy tam, kde ještě mají zaměstnanci velikou hodnotu. Pokud by USA otevřelo hranice přistěhovalcům, a pomohlo jim s tím, aby se měli ekonomicky dobře, tak by bohatství v USA rychle zmizelo.
Mnoho lidí se spoléhalo na to, že jim vysoká škola otevře cestu k ekonomické kariéře, ovšem brzo vystřízlivěli, když zjistili to, že je všude už vysokoškoláků nadbytek! Konzumní systém je založen na tom, že lidi budou hodně vydělávat, a hodně i utrácet, co se ale stane, když lidi jsou dlouho nezaměstnaní? Následkem je vždy revoluce nebo válka, jak dochází k tomu, že lidi nemohou sehnat dobré zaměstnání?
Příčinou byli a budou chyby mocné elity, ryba smrdí od mocné hlavy, elita se podobá diktátorům, kteří se řídí heslem, po mě potopa! Je zde už dlouho, mnoho chyb v tomto konzumním Matrixu, největší chybou je naše dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží. Je třeba začít eliminovat chybné lidi, jenom tak zase bude dost práce pro všechny, polovina lidí na světě je geneticky chybných, a my je musíme ekologicky optimálně eliminovat, tak jako eliminuje plevel a parazity, na poli.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji