Prohledat tento blog

úterý 16. února 2016

Kde je úspěch a kde je neúspěch?

Jaký je pán takové je i jeho panství, podívejme se na to, kde je úspěch a kde je neúspěch, z hlediska pánů co zde měli moc a bohatství. Páni určují sluhům co je správné a co je chybné, proč páni chybují a tím svoje sluhy do problémů uvrhují? Panování je práce jako každá jiná práce, a dobře pracuje ten kdo zdravý tělesně a psychicky. Když je sluha nemocný tak jej pán vyhodí a nahradí jej zdravým sluhou, když je ale pán nemocný, tak jej nikdo nevyhodí a nenahradí jej novým pánem. Zde je příčina toho, že páni chybují, a tím svoje sluhy do problémů uvrhují?

Je třeba zavést globální kontrolní systém, ve kterém bude každý člověk od 3 let do smrti chodit každý měsíc na kontroly zdraví těla a psychiky, ten kdo bude nemocný ten bude recyklován na potravinový substrát, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit to, že je na světě obrovské množství nemocných lidí, co zde mnoho chybují, a tím do deprese ekonomiku a politiku uvrhují.

Nebude zde pro nikoho imunita, pokud bude chybný prezident nebo ředitel, bude i on eliminován, podívejme se do přírody, zde taky nikdo nemá imunitu, a každý se musí snažit o to, aby byl zdravý. Takto už se nebudou muset ekonomicky podporovat ubožáci co zde nepracují pro společnost protože se ubožáci eliminují, co bylo to bylo, dneska bude vše založené na tom že úspěšná společnost je složená jenom ze zdravých lidí co amatérsky nechybují.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji