pondělí 29. února 2016

Každý věří na něco jiného

Ježíš hlásá, buď tím čím jsi a Mojžíš hlásá buď tím co chce elita, v tom je zásadní evoluční změna, která rozdělila Bibli na starou a novou část. Od pradávna je zde morální konflikt mezi tím, jestli má být člověk sám sebou, nebo má být tím, co chce od něj sobecká společnost, pořád ustupujeme společnosti, až najednou už není kam ustoupit, a tak spadneme do existenčních sraček, ze kterých se už nevyhrabeme.
Každý věří na něco jiného, jenom dualita ničemu nevěří a tak neustále vše recykluje. Nejde si nevšimnout toho, že každá konzumní společnost je jiná, a hlásá jiné normy a zákony, všichni jsou jenom herci, a pod lidskými sobeckými maskami, jsou schované sobecké spermie, co se snaží dostat snadno a rychle k vajíčku!
Vše je zde jenom sobecký evoluční závod, ve kterém je obtížné evolučně uspět, a je to stejné v; politice, ekonomice, náboženství, podnikání, obchodě, školství, psychice, atd. Z díla je spatřen tvůrce, pokud po tobě není žádné hodnotné trvalé dílo, tak jsi zde jenom nulou s nulovou hodnotou. Kladivo a hřebíky se nedají ničím po mnoho století nahradit, proč většina moderních produktů, je po krátkém čase, vyhozená do popelnice?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem