Prohledat tento blog

úterý 2. února 2016

Jsme služebníci toho co milujeme a potřebujeme

Pokud vím co jsem tak vím i co mám zde dělat, jak optimálně sloužit tomu co miluji a potřebuji? Základem sloužení je pokora k tomu co miluji a potřebuji, velmi často se stává že si o něčem myslíme že to milujeme a potřebujeme ale tak tomu není, jsme oklamáni, aby na nás mohlo něco sobecky parazitovat.
Vše je zde o tom, že z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, z dálky může vlk vypadat jako ovce, protože se maskuje, aby se mohl snadno přiblížit ke stádu, a zde zabít nějakou ovci. Podívejme se na informace které nás obklopují po celý život, jde o informace co jsou napsané na papíru, nebo moderně jsou na internetu a v televizi, dále zde jsou informace získané pomocí našich citlivých smyslů, pomocí kterých vnímáme vše v nás a okolo nás.
Každá informace je zboží které pro nás může mít hodnotu nebo pro nás nemá žádnou hodnotu, jsou i informace které se snaží z nás udělat hlupáky těmto informacím říkáme lži, nebo dezinformace, jde o lži které z dálky vypadají jako pravda. Vše je zde o tom jak uspět v konkurenci a mít se lépe než ostatní, podívejme se do přírody zde to co neuspěje v konkurenci to se většinou stává potravou pro to co v konkurenci uspělo, příroda není asociální, ona je racionální! Racionalita znamená schopnost optimálně myslet, jednat na základě inteligence a vědomostí, případně optimálních účelů a cílů, které lze logicky obhájit optimálními důvody které odpovídají situaci.
Proč většina lidí a národů jedná iracionálně? Příčinou iracionálního myšlení a následně iracionálního konání je degenerace jednice a degenerace národů, podívejme se na Romy zde jde o klasiku u genetické a psychické degenerace a tak nedokážeme žádným způsobem už začlenit Romské občany do racionální konzumní kultury. V přírodě to co se evolučně nepovede, to je ekologicky automaticky eliminované, protože je zde racionální kultura.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji