sobota 20. února 2016

Jsi zmetek s nulovou hodnotou

Vše zde jsou programy, a tak je zde vše programy ovládané, pokud program chybuje tak je opraven, nebo nahrazen novým programem, to je evoluce v nás a okolo nás. Pokud se podíváme do hloubky; politiky, ekonomiky, morálky, spravedlnosti, vědy, techniky, školství, psychiky, logiky, atd. nalezneme zde jenom programy! Naše; inteligence, moudrost, genialita, adaptabilita, láska, atd. to jsou zase jenom programy, pokud zde vše jsou jenom programy, tak bychom měli logicky vědět co je to program?

Program to jsou programové informace, které se používají ke splnění složitého úkolu, třeba program v pračce, má za úkol vyprat naše špinavé prádlo. Ve snaze uspět v konkurenci a soutěži, dochází k násilí fyzickému a psychickému, když to nejde po dobrém, řešíme to po zlém! Hodnota jedince nebo organizace, je v úspěšnosti, a tím je zde začarovaný existenční kruh, všichni nemůžeme být existenčně úspěšní, někdo musí být i neúspěšný!

Stvořitelem všeho zde jsou normy, které se nikdy nikde nemění jde o; dualitu, logiku, fyziku, evoluci, atd. není zde tedy subjektivní Bůh v ráji na nebesích, co umí zázraky, to jsou jenom pohádky pro hlupáky. Realitou je programový Matrix, vše zde jsou programy, pokud rozebereme; žulový kámen, zlato, počítač, člověka, atd. tak najdeme jenom programy, a nenajdeme žádnou fyzickou hmotu!

Smrt člověka to je vymazání starých programů z Matrixu, a na uvolněné místo se nahrají automaticky nové programy. Jsi zmetek s nulovou hodnotou, proto máš v Matrixu deprese, můžeš si zde hrát na; krále, prezidenta, ředitele, celebritu, atd. jenže to je jenom hůl o kterou se opírá zmetek s nulovou hodnotou! Z nul jsi v Matrixu vzniknul, a v nuly se zase navrátíš, vše je zde v Matrixu nejisté, jenom smrt je zde jistá. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem