středa 3. února 2016

Jsi jenom chybou v Matrixu

Možná si myslíš, že jsi hodnotný, protože zde máš výhody a jistoty, ve skutečnosti jsi jenom chybou v systému Matrix, který je virtuální realitou, ve které existuje vše, co je živé. Život v systému Matrix je počítačová simulace, která umožňuje získat mnoho programů a informací, které by bylo jinak nemožné získat.
Představ si obrazně to že Matrix je testovací systém, který umožňuje ušetřit mnoho hodnot tím, že se před výrobou vše důkladně otestuje, ostatně dneska už u některých drahých a složitých produktů se taky běžně provádí testování pomocí virtuální reality, aby se ušetřilo mnoho peněz.
Brzo bude ukončeno testování genetického člověka a začne testování robotů, co nahradí člověka, člověk bude tedy eliminován na věčné časy ze systému Matrix, vše je zde jenom dočasně, na věčné časy zde jsou jenom změny. Berme obrazně eliminování člověka ze systému Matrix, jako nákup nového počítače a eliminování starého počítače.
Nejde si nevšimnout deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, umění, školství, dopravy, zdravotnictví, psychiky, atd. tato deprese jenom ukazuje to, že se zánik člověka v tomto systému Matrix pomalu a jistě už rychle blíží.
Není zde pyšný a sobecký člověk, tak zde ani nejsou už s člověkem problémy, máme se zabíjet pořád jako idioti ve válkách, nebo je lepší začít s tím, že se lidi digitálně globálně naskenují, a po naskenování se jejich zdegenerovaná těla, ekologicky recyklují.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem