středa 24. února 2016

Je zde vše veliký cirkus?

Každý zde něco předvádí a snaží se o úspěch, který trvá jenom krátkou dobu, někdo ten cirkus pozoruje a jiný je zde zase šaškem v tomto cirkusu, někde musí být příčina toho, že je vše veliký cirkus, protože vše zde jistě má příčinu!
Příčnou je toužení po úspěchu, celý konzumní centrální systém je postaven na tom, aby byl každý neúspěšný, protože úspěšná zde smí být jenom svatá elita, která má zde moc a bohatství, ostatní musí být bezmocní a chudí, protože to tak svatá strana, nebo svatý Bůh chce!
Podívejme se na upálení Jana Husa z pohledu cirkusu, celé to upálení byl jenom veliký cirkus, který měl nahnat strach těm, co nesouhlasili s vymýváním mozků, od svaté pokrytecké církve se sídlem ve Vatikánu.
Stejně tak byl i veliký cirkus založení EU, pomocí kterého se snaží nadnárodní korporace z USA, udělat z lidí v EU ekonomické a psychické ubožáky. Za vším hledej sobecké toužení po úspěchu, a najdeš příčiny každého cirkusu, který zde byl a který zde je, nebo brzo bude!
Ostatně už staré mravní svaté desatero, hovoří v posledním přikázání o tom, že toužení způsobuje lakomcům mnoho soužení. Jsme dneska jako spermie co mají málo času na to se proměnit v člověka na startu je obrovské množství spermií a tak je naděje na úspěch nulová, obzvláště pokud je zde kvalitní antikoncepce, nebo se semeno stříká bohužel do chybné díry.
Na jedné straně může každý soukromě podnikat a doufat v to, že z něj bude rychle milionář, v realitě každý začínající podnikatel narazí na veliký cirkus, ve kterém je nemožné uspět, protože mocná a bohatá elita řídí celý cirkus tak, aby zde uspěli jenom ti co jsou elitě nějak blízcí!
Co je, a co není cirkus? Mnoho století existujeme v tomto velikém cirkusu, že už nikdo neví, co je a co není cirkus? Cirkus je tam, kde se z pracujících lidí ve velkém dělají hlupáci a žebráci, aniž je potrestán spravedlivě ten, kdo z druhých dělá škodolibě hlupáky a žebráky, tedy cirkus je; školství, politika, náboženství, reklama, televizní zpravodajství, sociální virtuální sítě, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem