středa 10. února 2016

Je zde naše vláda na hovno?

Zásadní otázkou současnosti je to proč se topíme ve sračkách, a náš život zde stojí za veliké hovno. Po mnoho generací je zde snaha z lidí udělat autíčka na dálkové ovládání, kdy 1% elitních svatých mocných a bohatých parazitů na dálku ovládá 99% ubohých hostitelů, vrcholem drzosti bylo, když jeden elitní parazit mediálně konstatoval to, že ten kdo soukromě podniká sám na sebe, a platí malé daně je parazit.

Podívejme se na elitní parazity z hlediska placení daní, státní zaměstnanci neplatí žádné daně, protože jsou za práci placeni z daní! Milionáři taky neplatí žádné daně, porotže mají mnoho poradců co jim poradí jak se placení daní vyhnout pomocí; daňových rájů, dotací, výhodných podvodů, atd. kdo nekrade okrádá rodinu.

Daně platí jenom naivní idioti, co věří na to, že jim v budoucnosti bude lépe díky naší vládě. Dalším problémem je zde to že 90% zisku mizí v cizině, jsme jenom banánová republika a nadnárodní nenažrané korporace z nás zde udělali ekonomické ztroskotance, co musí pracovat za sociální mzdy, ze kterých nelze normálně existovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem