pátek 26. února 2016

Je třeba v EU zavést jenom angličtinu

Držet se v EU ubohých národních jazyků je cesta do pekel, vše se dneska přizpůsobuje moderní digitální době, a my v EU nemůžeme stát opodál jako idioti. Zavede se v EU jako úřední řeč USA angličtina, a tak se ve školách a na úřadech bude mluvit jenom USA anglicky, stejně tak i v zaměstnání budou počítače nastavené jenom na angličtinu, zruší se televizní vysílání v národním jazyku.
Nebudou se už v EU vydávat knihy a časopisy v národních EU jazycích, ale jenom v angličtině, co bylo to, bylo, je třeba se přiblížit konzumnímu světu. Mnozí idioti v EU mohou namítnout, že tím zničíme v EU naši minulost, a umožníme tím cizincům z USA, aby se k nám přestěhovali, nebudeme ustupovat v EU politickým a náboženským idiotům, pokud se tato změna nebude někomu líbit, může se přestěhovat do USA.
Od druhé třídy základní školy (7 let) se v EU zavede předmět programování, jako povinný předmět, místo abychom říkali co Evropan to muzikant, se bude říkat co Evropan to programátor. Jelikož tyto změny budou vyžadovat od lidí mnoho usilovné psychické práce, tak se zruší v EU politika a náboženství, aby se lidi nezdržovali vírou v nesmysly, které nemají žádnou ekonomickou hodnotu pro jejich budoucí život, místo politiky a náboženství, si vše optimálně v EU naprogramuje.
Budeme v EU nejlepšími programátory na světě, a tak eliminujeme firmy z USA, co zaměstnávají programátory pomocí ekonomické války, místo ubohého operačního systému Windows 10 z USA zde bude globálně náš nový operační systém EU postavený na systému openSUSE Leap 42.1, místo ubohého vyhledávače Google z USA zde bude globálně náš dokonalý vyhledávač EU. Je třeba spojit v EU síly, pomocí jednoho EU jazyka, v jednotné řeči je ekonomická síla, dneska je to jenom o tom, jestli ekonomicky vyhraje USA nebo EU!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem