úterý 23. února 2016

Je třeba šetřit náklady kde se dá je krize

Když si nemůžeš nakupovat luxus, tak nemá už smysl žít, jaký je to život ve kterém žiješ jako ubohý ztroskotanec, který nemá šanci na to, aby si zde mohl nakupovat luxus! Co je tvůj život? Život je o tom, se mít luxusně a nemuset být zde ubožákem, podívej se do objektivně přírody, zde si vše žije luxusně, jenom lidi zde žijí jako ubožáci! Život byl a bude jenom genetický program, a smrt to je ukončení genetického programu, a místo ukončeného programu, se spustí nový genetický program, každý člověk zde je snadno a levně nahraditelný! Ve válce zemřou zbytečně miliony lidí, a změní se zde něco, nic se nezmění, proč je náboženství a politika proti sebevraždě?
Vysvětlení je v ekonomice, jsi jenom vůl, co táhne ekonomiku, a pokud mnoho volů spáchá sebevraždu, tak elita nemá zisk z práce volů, a dostane se do krize, proto každá válka skončí v okamžiku, kdy je zde už nedostatek volů pro ekonomiku, a jakmile je zde zase nadbytek volů, tak zase je zde válka o nová teritoria pro voly! Jde zde jenom o to, aby měla elita luxus, a elitě na tobě nezáleží, jsi jenom ekonomický vůl, a elita to jsou svatí bohové, co mají imunitu a ochranku, a žijí si v ekonomickém ráji. Nejspíše si řekneš, ale já mám zde děti a kamarády, to jim všem nemohu udělat, to je jenom divadlo, za několik let všichni zapomenou na to, že jsi zde byl, sejde z očí, sejde i z myšlení. Možná nevíš jak sebevraždu realizovat?
Nemůžeš očekávat od elity, že ti profesionálně pomůže s realizací sebevraždy, nejlepší je spáchat sebevraždu v lese, vezmeš si pevný provaz, nebo pevný elektrický kabel, uvážeš jej u cesty, kudy mohou jezdit pohřební auta, v noci na pevnou větev, a potom se odvážně konečně oběsíš, výhodou je zde soukromí a klid, při tvojí poslední práci, a nikomu nezpůsobíš žádné problémy, nezapomeň si vzít sebou nějaké doklady, abys policajtům usnadnil identifikaci. Doma napiš dopis na rozloučenou, a poslední vůli.
Stejně bys musel jednou jistě zemřít, a tak jenom zemřeš o něco dříve, čím více volů, zde spáchá sebevraždu v lese oběšením, tím více se bude snažit sobecká svatá elita, volům udělat život lepším, aby se zde volům líbilo, a nechodili do lesa se skupinově věšet, protože mají veliké dluhy, díky vysokým daním a vysokým poplatkům, a nemají naději na to, že budou někdy ještě bohatí. Představte si, že by veliká skupina jinověrců, co věří v Islám, nebyla spokojená s tím, že se zde nemají v EU dobře, a tak by odešla do lesa, a zde by se v jednom velikém EU lese, oběsil milion jinověrců v rubáších, aby se všichni rychle společně dostali do Islámského ráje.
Možná že by u vchodu do každého velikého lesa v EU vznikl soukromý obchod, kde by se prodávali provazy a k provazu by byla mapa s místy, kde je optimální se oběsit, za příplatek by zde byla možnost si i zapůjčit žebřík, peníze přeci nesmrdí. Jednou za den, by les navštívili policajti a pohřební služba, stala by se z toho nakonec natolik obyčejná všední záležitost, že by se už o hromadné sebevraždy jinověrců v lese, nezajímala televize ani internet.
Ten kdo by neměl peníze na duralový žebřík, by si počkal na někoho bohatého, kdo si žebřík zaplatil, a po jeho oběšení, by on využil jeho žebřík sobecky i pro sebe, je třeba šetřit náklady kde se dá, je globální krize. Bezdomovci by čekali na to, až se někdo s žebříkem v lese oběsí, a okamžitě by žebřík odnesli do soukromého obchodu, kde by za to, dostali potravinovou poukázku, v hodnotě 100 Kč. Pokud by někdo kdo je bohatý nechtěl nést do lesa žebřík, tak by mu jej tam odnesl bezdomovec, za poplatek 100 Kč.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem