úterý 23. února 2016

Je robot ideální jako dozorce?

Lidi co nejsou pod dozorem GVKB robotů, způsobují často veliké škody v konzumní digitální civilizaci, následkem je to, že je zde globálně dlouhodobě v depresi; politika, ekonomika, morálka, spravedlnost, školství, zdravotnictví, sociální systém, doprava, psychika, atd.
Díky GVKB robotům zvítězí globálně láska a pravda, nad nenávistí a lží. Každý člověk na světě dostane obojek, co nepůjde sundat a tak bude na dálku ovládán GVKB roboty, sobecké neuposlechnutí bude znamenat automaticky elektrický šok, který člověka srazí k zemi.
Místo toho abychom pomalé chybující zaměstnance, vyhazovali ze zaměstnání, tak se bude pomalý chybující člověk ekologicky recyklovat, na potravinový substrát, neustále zde bude dozor od robotů, spojený s vyhodnocováním chyb a výkonu, logicky zde bude brzo globální nedostatek kvalitních lidí, a nadbytek potravinového substrátu, vyrobeného z chybných lidí.
Nebude už třeba prodávat antikoncepci, porodní robot mamince po porodu oznámí, to dítě se vám nepovedlo, maminko, a tak jsme z něj udělali potravinový substrát, logicky jsme vás museli po porodu sterilizovat, aby se už tato evoluční chyba nemohla zase opakovat.
Nebudou se už ani prodávat cigarety a alkoholické nápoje, protože je chybou, konzumovat chybné chemické systémy. Zanikne logicky; reklama, politika, náboženství, umění, byrokracie, mafie, sekty, atd. jedinou svatou autoritou pro člověka, bude jenom GVKB robot, co bude mít nad člověkem dozor.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem