pondělí 22. února 2016

Je nejlepší lékař jenom v tvojí hlavě?

Problémem lékařů je to, že jsou jim nemocní lidé mnoho vzdálení, a tak lékaři chybně léčí nemocné, a nemocní co jsou špatně léčení, konzumují na deprese cigarety a slivovici, nebo páchají zbaběle sebevraždy. Abych mohl něco opravit musím to rozebrat a tím se k tomu přiblížím, lékař ale nemá čas na to, aby nemocného pomocí otázek a testů, pečlivě pravidelně rozebíral, protože lékařů je nedostatek, a nemocných je nadbytek.
Lékař se obrazně podobá dělníkovi v továrně, co má normovaný čas na každou složitou pracovní operaci, a tak se dělník nemůže s ničím zdržovat, a musí plnit tvrdé tovární normy, aby nedostal výpověď. Měl jsem za život mnoho problémů s lékaři, co chybně amatérsky pracovali, protože spěchali, aby splnili tvrdou normu, práce kvapná je špatná. Moderní konzumní digitální doba je spojená mnoho se spěchem, a tím i se špatnou amatérskou prací, kdy třeba vládní letadlo havaruje, a Polská vláda tak zbytečně zemře.
Nikdo není z lidí dokonalý, a nemocní si naivně myslí, že jejich obvodní lékař je dokonalý, protože on má vysokou školu, a má i funkci lékaře, jenže to vše je jenom konzumní divadlo! Podívejme se zpět do minulosti, jak v minulosti se přistupovalo k nemocným lidem, a jak probíhalo léčení nemocných lidí, běžné bylo nadměrné používání pijavic, a mnohé jiné chybné léčebné postupy. Nejběžnější chybou lékařů je silná svatá víra v to, že na každou nemoc těla a psychiky, se musí použít jenom drahé moderní léky!
Když lékaři nemocný řekne, že nechce být léčen pomocí léků, tak se na něj obvodní lékař dívá jako na hlupáka, lékař přeci léčí jenom pomocí léků, je to už zakotveno ve slově lék+ař=lékař! Za kým tedy má jít nemocný člověk, který nechce konzumovat léky? Nemocný člověk se musí konečně podívat do zrcadla, a říci si konečně, uzdraví mě jenom můj mozek, můj mozek mě zná nejlépe, a má na mě i dost času, ono v dnešní uspěchané době, je nejlepší si vše udělat, pokud možno doma raději sám.
Nebo byste si chtěli snad kupovat svoje děti, jenom ve virtuálním obchodě s dětmi, kdy by se do virtuálního globálního obchodu, dováželi děti míst, kde se lidi rychle rozmožují, jako se třeba rychle rozmnožují králíci v Austrálii. Mami pověz mě jak jsem se narodil? Byli právě v USA veliké výprodeje dětí, za výprodejní minimální globální ceny, a tak jsme si tě na internetu koupili a zaplatili platební kartou, a poštovní doručovatelka nám tě v balíku doručila rychle rovnou do bytu, zde je tvůj osobní čárový kód, který byl na té modré kartonové krabici. Jako bonus zdarma, zde byl od prodejce plyšový medvídek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem