pondělí 22. února 2016

Jaká je optimální odpověď na všechny sobecké otázky?

Lidi mají neustále nějaké zvědavé otázky, a logicky jaká je odpověď na všechny lidské otázky? Mnoho pyšných lenochů si myslí, že taková odpověď zde nikdy nebyla, a nikdy zde ani nebude. Tak tomu ale není, odpovědí na všechny lidské otázky je zrcadlo, pohled do zrcadla, je odpovědí na každou lidskou otázku.
Nejde ovšem jenom o zrcadla, co se prodávají v obchodech, jde i o zrcadla která jsou; duševní, psychická, programová, informační, systémová, atd. vše co dáváme to nazpět i dostáváme, ten kdo dává druhým zlo, dostane nazpět od druhých zase zlo! Mnozí si naivně myslí, že nebudou za svoje sobecké lži a sobecké krádeže, nikdy potrestáni, dosud trestu smrti nikdo z lidí neunikl, smrt dostihla každého lháře a zloděje.
Lidské svědomí to je duševní zrcadlo, mnoho lidí toto zrcadlo rozbilo a tak se u do něj nemohou podívat a tím nemohou nalézt odpovědi na to, co je zajímá. Náboženství, politika, reklama, idealismus, centralismus, fanatismus, atd. to vše je o rozbíjení duševních zrcadel, aby se lidi do nich nemohli podívat, jsme vandalové, co se nijak neliší od chlupaté opice, která kamenem rozbije veliké zrcadlo, protože v zrcadle spatří ošklivou zlou opici, a nedojde jí, že spatřuje sebe.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné