neděle 21. února 2016

Já nejsem tím čím jsem

Vše je zde v pohybu po kolejích, cítím se nějak vykolejený, tento lidový výrok jasně dokazuje to, že vše je v pohybu po kolejích! Pokud jede něco po kolejích, tak není třeba zde volant jako u auta, kterým by se mohl změnit, směr jízdy! Statisticky a vědecky je doloženo to, že 99% všeho v nás a okolo nás jede po kolejích a jenom 1% nejede po kolejích, a tak je tam volant, pomocí kterého je možné změnit směr jízdy.
Obrazně program to je jízda po kolejích, a inteligence to je jízda po silnici, a možnost použít u auta volant. Je zde často snaha o to, aby se málo jezdilo po silnici, a mnoho se jezdilo po kolejích, říkáme tomu lidově vymývání mozků pomocí dezinformací. Já tomu říkám, že jde o snahu proměnit lidi na vláčky, co jedou po celý život jenom po kolejích, a tak se obejdou bez geniální inteligence.
Svaté ideologie a reklama proměnili dokonale lidi ve vláčky bez inteligence, ony dokázali v naivních lidech inteligenci dokonale eliminovat! Já nejsem tím čím jsem, nejsem vláčkem ani nejsem autem, já jsem objektivní pozoroval, co vše z nadhledu pozoruje a říká si, někde se stala evoluční chyba, je třeba lidi globálně; naskenovat, digitalizovat, optimalizovat, recyklovat na substrát, atd. a místo lidí bez geniální inteligence, použít v globální GVKB civilizaci, jenom GVKB roboty s umělou inteligencí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem