neděle 21. února 2016

Ideologické školení sobeckých kariéristů

Vážení sobečtí kariéristé, jak víte tak zde je mnoho velikých problémů, které se musí optimálně prioritně eliminovat, největším problémem je nedostatek spolupráce mezi sobeckými kariéristy, v jednotě byla a bude síla sobeckých kariéristů, samotný sobecký kariérista nemůže v tomto sobeckém kariéristickém světě existenčně uspět! Život byl a bude bojem o kariéru, v tomto boji veliké poráží malé, jsou základní principy které se nemění po tisíciletí a mění se jenom mediální módní ideologické divadlo, ve kterém si sobečtí kariéristé hrají pokrytecky na to, co ve skutečnosti nejsou.
Lidově jsme všichni zde vlci v beránčí kůži, kdy nám beránčí kůže umožňuje se nepozorovaně přiblížit k ovcím, abychom mohli na ovcích sobecky parazitovat. Podívejme se na zániky u; kultur, civilizací, organizací, podniků, obchodů, umění, diktatury, rodiny, náboženství, sekty, mafie, atd. příčinou zde vždy byl problém se spoluprací u sobeckých kariéristů, lidově se tomu říká srážka s blbcem. Je třeba se poučit z minulosti a neopakovat v budoucnosti chyby z minulosti jako idioti!
Každý sobecký kariérista zná příběh o Nacismu a vůdci Adlofu Hitlerovi, který spáchal zbaběle sebevraždu když jako sobecký kariérista neuspěl, protože nedokázal spolupracovat se sobeckými kariéristy. Mesiáš Ježíš Kristus byl kdysi velmi dávno nahý ukřižován, protože nedokázal spolupracovat se sobeckými svatými kariéristy, a tak jej sobečtí kariéristé jako mučedníka ukřižovali mezi zloději. Každé náboženství a každá politika má problémy se spoluprací, jak někdo získá výhody a jistoty stane se z něj blbec, který nedokáže už spolupracovat, v mnohém se to obrazně podobá opilosti u alkoholu, kdy se začnou opilci v hospodě prát, protože jsou pod silným vlivem alkoholu, moc nad lidmi je tvrdá droga, něco jako slivovice.
V současnosti je mnoho slyšet o Islámu a o ekonomickém přistěhovalectví, lidí do věří v Islám do EU, zase zde jde o srážku s blbci, kdy lidi co věří v Islám nejsou schopní a ochotní otevřeně spolupracovat, s cizími konkurenčními sobeckými kariéristy. Za všemi soudními a vojenskými konflikty, naleznete srážku s blbcem, který nechce spolupracovat! Blbec je psychický invalida, obrazně něco jako člověk na invalidním vozíku, problém je v tom, že fyzického invalidu poznáme už z dálky, ale psychického invalidu z dálky nepoznáme, a tak se s ním bohužel srazíme a máme zkažený den, nebo zkažený celý život.
Tak jako nikomu nedorostou nohy, tak se i z psychického invalidy nemůže už stát psychicky normální člověk! Je třeba začít v EU s kontrolou u sobeckých kariéristů, a psychické invalidy přemístit daleko od výhod a jistot, aby zde s nimi nebyli problémy. Pokud u kanibalů dojde k tomu že se z kanibala stane blbec, tak to netrvá dlouho, a je on zabit a sežrán ostatními kanibaly, v dnešní době nemusíme být tak zlí, stačí jenom mocné a bohaté svině, odehnat od velikých státních a byrokratických koryt, pomocí optimální spolupráce mezi sobeckými kariéristy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem