Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 19. února 2016

Globální konzumní svět

Obrazně mě subjektivně připadá tento čas a prostor kde jako subjekt existuji jako nekonečné množství šachových her, možnosti u šachové hry jsou vždy tři a to; vyhrát, nerozhodně, prohrát, nic jiného zde není! Vnímám jenom povrch ale podle mě i pod povrchem to musí být stejné, pokud se udělá chyba tak následuje trest jde o to nechybovat, ovšem pokud by zde nebylo chybování, nebyla by zde možná ani evoluce, program který ovládá osobní výtah ve vysokém činžovním domě nechybuje, ale je evolučně stejný tak dlouho, dokud se starý výtah nenahradí novým výtahem, to samé je třeba u automatické pračky a mnohých jiných jednoduchých konzumních systémů.
Na jedné straně chceme bezchybnost a na druhé straně chceme evoluci, je zde mnoho inteligentních systémů které jsou uprostřed mezi bezchybností a evolucí, samci mají blíže k evoluci a samice zase mají blíže k dokonalosti, proto žijí většinou i delší dobu než samci. Šachová hra má jasná pevná pravidla která se musí dodržovat a nesmí se podvádět, podobné je to i u každého sportu, kde jsou specialisté co kontrolují dodržování pravidel, proč se mnoho lidí a organizací snaží porušovat pravidla, i když vědí že za to mohou být potrestáni? Příčinou je evoluce, která se snaží o změny tím, že poruší zavedená pravidla, a tak může dojít k tomu že nové nahradí staré.
Jan Hus porušil svatá pravidla a byl za to upálen na hranici, v dnešní době už za porušení svatých pravidel lidi neupalujeme na hranici, ale zavíráme je do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice. Problémem jsou cizinci co nedodržují místní svatá pravidla a tak jsou jako jinověrci napichováni místními obyvateli na kůly. Logicky se mnoho problémů eliminovalo pokud by se vše globálně sjednotilo už bychom nemuseli jinověrce napichovat na kůly ani bychom nemuseli spolu válčit o teritoria byl by zde jeden GVKB globální konzumní svět s jednou GVKB měnou a jednou svatou GVKB kulturou a jedním globálním GVKB jazykem.
Lidi by se globálně; naskenovali, optimalizovali, recyklovali na potravinový substrát, místo lidí by ve městech a na vesnicích byli jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, tyto GVKB roboty by vyráběli GVKB roboti v GVKB továrnách. Člověka bychom mohli spatřit v globálním vědeckému muzeu, kde by byla socha nahého člověka, samce a samice z umělé GVKB hmoty, v soše by byla zabudována umělá GVKB inteligence a robotické GVKB ovládání, aby ta socha nebyla tak nudná, a roboti se mohli před sochou vyfotografovat, pomocí mobilních GVKB tabletů, co by měli na dlouhé skládací tyčce, aby mohli fotky z GVKB muzea, odeslat okamžitě na GVKB sociální síť.  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují