neděle 21. února 2016

Globální ekonomická deprese je způsobená dluhovým otroctvím

Zloděj hodní zloděje a lhář honí lháře, to je konzumní kultura, ve které mocní sobecky parazitují na bezmocných, podívejme se do minulosti ekonomicky objektivně, vždy to byl jenom boj o moc a bohatsví, co bylo dovoleno mocným a bohatým, to bylo zakázáno bezmocným a chudým, rovnost a svoboda zaniká automaticky tam kde existují vojáci a zbraně! Ten kdo se postavil drze mocným a bohatým, ten se automaticky odsoudil k mučednicé smrti!
Dobrota byla a bude žebrota, protože dobrý je jen ten, kdo je otrokem těch co mají zde moc a bohaství, podívejme se na USA kde byli původní obyvatelé násilně cizinci z Evropy eliminování, monokultura eliminuje vše co se jí postaví do cesty, veliké lidské monokultury vždy mezi sebou bojovali o teritoria a bohatsví.
Svaté války byli válkami mezi monokulturami, vítěz z poražených udělal většinou otroky, nebo poražené vyvraždil. Moderní věda a technika umožňovala porazit nepřítele a tak armády po mnoho století používali nejmodernější vědu a techniku, velikým vynálezem byl střelný prach, díky kterému jsme se mohli vraždit na dálku a mohli jsme pomocí děl potopit lodě, nebo dobýt pevnosti. 
Globální ekonomická deprese je způsobená dluhovým otroctvím, nejde o nic nového, první a druhá světová válka měla příčinu v dluhovém otroctví, kdy se snažili sobecké elity, z lidí násilím učinit ekonomické otroky!
Za vším byli a budou dluhy, a neochota veliké dluhy splácet! Sledujme objektivně toky peněz, a zjistíme že všechny peníze globálně proudí do kapes milionářů, globálně 1% milionářů, vlastní dneska 70% veškerého globálního zisku z práce lidí.
Svět neovládají politici a byrokrati, ale svět ovládají posledních sto let jenom milionáři, co platí malé daně díky daňovým rájům, a jiným podvodům, a jejich pravá jména většinou ani neznáme! Jak může někdo sobecky vlastnit veliké soukromé letadlo, když na druhé straně jsou všude na světě bezdomovci, co umírají zimou a hlady, ryba smrdí od sobecké hlavy! 
Za velikou ekonomickou emigraci Islámu do EU můžou nejvíce milionáři z USA, je to jenom jejich nová geniální strategie, jak vyžímat z EU více peněz, Islám je systémový ideologický virus, který eliminuje politiku a ekonomiku v EU, a milionáři nutí ekonomicky EU k tomu, aby se nebránila tomuto systémovému viru.
Je třeba začít konečně jinověrce věřící na Islám napichovat na kůly, návrat k Evropským svatým Rumunským tradicím, je základem naší Křesťanské kultury. Proč asi USA nepřijme jinověrce s otevřenou náručí, a nedá jim všem automaticky občansví USA, a jisté dobré zaměsnání?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují