Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pondělí 8. února 2016

Díky starým zmetkům je zde krize v technostému

Podívejme se do ekosystému zde nenajdete staré zmetky a tak zde není krize, je třeba začít s programem, který v civilizaci udělá vše tak, jako je to v ekosystému, a tak zde u globálně zmizí problém se starými zmetky. Základem restartování civilizace je jednoduchost, v ekosystému je vše jednoduché složitost zde nikde nenajdete, vědci a statistici zjistili že za složitostí jsou staří zmetci.
Klasickou ukázkou jsou diktátoři, díky kterým zemřelo zbytečně obrovské množství lidí a zničilo se obrovské množství hodnot, z lidí se musí stát kvalitní mladí služebníci technosystému, je to jako s počítači, čím zaostalejší je nějaký národ tím zaostalejší se zde používají počítače a v nich jsou i zaostalé operační systémy jako je třeba Windows.
Proč už kosmonauti nepoužívají Windows a používají jenom Linux a UNIX, proč kosmonauti nepoužívají velmi staré počítače, vysvětlení je jednoduché, protože starý zmetek nezvládne být kosmonautem. Je třeba mít na všechny lidi stejné nároky jaké máme i na kosmonauty, umíte si představit našeho prezidenta Miloše Zemana se starými hloupými politiky co nám chybně vládnou, jak oni letí na nové GVKB vesmírné lodi vesmírem, a bojují zde hrdinsky s mimozemšťany.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují