pátek 5. února 2016

Díky chybám stojíš na slepé koleji

Nejčastější chybou je uzavřenost a nepružnost, tato chyba je běžná u subjektů i objektů, příčinou je zde toužení po parazitování. V současné době to globálně funguje tak, že 0.1% lidí to jsou paraziti, co mají velikou moc a veliké bohatství, a 99.9% lidí to jsou hostitelé, co jsou bezmocní a zadlužení. Všude jsou slyšet kecy o tom, že kdo se nesnaží, ten se má zle, tak tomu zde není, ve skutečnosti je zde vězení a dozorci určují, kdo se bude mít zle a kdo se bude mít dobře, tím vězením jsou smlouvy a dluhy je to chytře skryté vězení které vytváří iluzi toho, že nejsme ve vězení. Díky chybám stojíš na slepé koleji, je třeba být otevřený a pružný, není to snadné a jednoduché se změnit od základů.
Hodně u lidí dělá prvních deset let života, to je období, ve kterém se formuje pevně naše budoucnost, krásným příkladem jsou zde opičí děti, kdy opice vychovají v pralese nějaké lidské dítě, snahy o to dítě násilně civilizovat jsou už marné. Výchova dětí je ekonomicky nákladná záležitost s minimální nadějí na návratnost investic a tak je zde logicky snaha na výchově šetřit, a děti se dávají do; jeslí, školky, školy, družiny, dětských domovů, atd. všimněme si toho, že evolučně úspěšné společnosti nešetřili na výchově dětí, protože si uvědomili to, že optimální výchova dětí, je základem, na kterém stojí kultura a ekonomika.
Vše začalo tím, že muži odcházeli daleko od žen do válek a za prací, takto ženy už neměli čas se starat o děti, následkem bylo to, že se lidská kultura ocitla na slepé koleji, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, málo mluv a mnoho pracuj. Mnoho mluvíme a málo pracujeme, je třeba mnoho pracovat a málo mluvit, jenom tak se budeme mít dobře, proč lidi dneska mnoho mluví a málo pracují, musí zde být nějaká příčina, která to způsobila? Tou příčinou, díky které lidi dneska mnoho mluví a málo pracují je to, že mají ideologickými dezinformacemi přeprogramované myšlení, a tak místo aby mnoho pracovali, tak mnoho mluví, což vede k tomu, že je zde bída a nezaměstnanost.
Čím více je člověk mocný a bohatý, tím více on mluví a tím méně i pracuje! Začíná to pohádkami, a potom následuje politika a reklama, je velmi obtížené se bránit před dezinformacemi, tak jako je obtížné se bránit před chřipkou v zimě, na chřipku platí to, že jsme otužilí a stejně tak i ten kdo je duševně otužilí, se ubrání dezinformacím které se z něj snaží učinit ubohého chudáka, co mnoho mluví a málo pracuje. Svaté knihy jsou klasickou ukázkou toho, že lidi už mnoho století mnoho mluví a málo pracují, nepotřebujeme mnoho svatých slov, ale potřebujeme mnoho pracovat, abychom se zde měli dobře, slova naše tělo nenasytí, jenom díky práci dokážeme nasytit tělo i duši tak že budeme spokojení.
Když sleduji v televizi a na internetu naší a světovou elitu tak mi dochází, že to jsou parazité, kterým jde jenom o to mnoho mluvit, aby zde nemuseli poctivě pracovat. Proto se zavedou GVKB komunikační systémy napojené na umělou inteligenci, a každý člověk zde bude mít svůj vlastní originální jazyk, a tak nebude moci už mluvit sobecky k druhým lidem, ale bude moci mluvit jenom ke globálnímu komunikačnímu GVKB systému, protože jenom on mu zde bude rozumět, což lidi moc bavit nebude, protože na GVKB systému nelze parazitovat, a tak budou konečně mnoho profesionálně pracovat, a bude se nám všem zde dobře žít.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem