čtvrtek 25. února 2016

Digitální kontrola mozku

Abychom ušetřili veliké náklady za péči o lidi od narození do smrti tak jsme se rozhodli zavést globálně GVKB digitální kontrolu mozku pomocí GVKB digitální technologie, takto už lidi nebudou moci chybovat a budou myslet a konat jenom na 100% správně.
Logicky GVKB digitální kontrola bude aplikovaná i na vše co člověka obklopuje a tak se vám otevřou dveře od bytu bez klíče nebo hesla, stejně tak se vám v obchodě připraví dopředu do igelitové tašky zboží, pro které jste si do obchodu přišli.
Nebude už třeba chodit na schůze, a zde hlasovat o regulacích a zákonech, rozhodování o všem, zde zajistí GVKB digitální kontrolní systém. Z lidí se stanou GVKB autíčka na GVKB dálkové ovládání, a pokud se bude GVKB lidské autíčko díky nemoci nebo stáří pomalu pohybovat, tak se bude GVKB autíčko ekologicky recyklovat.
Maminko to dítě se vám nepovedlo, tak jsme dítě recyklovali, a vás jsme sterilizovali. Jiná doba znamená restartování od základů, co bylo to bylo, v nové GVKB době je vše založeno na globální kontrole, to co je zde chybné, to se rychle opraví, nebo nahradí novým.
V nové době nebude problém se sobeckými lidmi, lidi budou globálně jenom GVKB autíčkem na GVKB dálkové ovládání, a kontrola bude dokonalá, a tak láska a pravda, konečně na věčné časy zvítězí nad nenávistí a lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem