pondělí 15. února 2016

Čistá elitní rasa

Každý inteligentní subjekt je originální, a existuje v originálním inteligentním systému, všemu zde vládne čistá elitní rasa, jde o subjekty co jsou lepší než ostatní konkurenční subjekty, vždy to co je evolučně lepší, vládne tomu, co je zde evolučně horší. Čistá elitní rasa k vládnutí používá výhody a jistoty, pokud nemá čistá elitní rasa výhody a jistoty tak se vládnutí ujmou ubožáci.
Následkem je deprese u; politiky, morálky, spravedlnosti, ekonomiky, umění, školství, zdravotnictví, psychiky, atd. lidově řečeno, ryba smrdí do ubohé hloupé hlavy co nám zde hloupě vládne. Z díla je spatřen tvůrce, lidi nepotřebují politické pokrytecké kariéristické divadlo, ve kterém se slibují před volbami ekonomické zázraky, které se ale nikdy nesplní!
Když to neumíš tak to nedělej, je třeba zavést globální kontrolu nad lidmi pomocí GVKB čipů do hlavy, GVKB čipy převezmou nad tělem kontrolu a pyšný sobecký lidský mozek, se bude starat jenom o lidské tělo, a nebude už znát existenční realitu ve které tělo existuje.
Takto konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, ten druhý mám už nebude peklem protože zde nebude toužení po parazitování pomocí lží a nenávisti. Díky GVKB čipům se ze všech lidí stane čistá elitní rasa, ten kdo bude mít geneticky chybné tělo, ten bude automaticky ekologicky recyklován, místo ubohé antikoncepce, zde bude optimální GVKB koncepce.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem