pátek 12. února 2016

Čím více chyb tím více deprese

Proč je vše v depresi? V depresi je; politika, ekonomika, morálka, spravedlnost, kultura, pravda, podnikání, obchod, školství, doprava, zdravotnictví, rodina, umění, sport, věda, technika, psychika, atd. vše zde jsou příčiny a následky! Jádrem problému jsou chyby v nás a okolo nás, čím více chyb tím více deprese!
Podívejme se třeba na utajování informací a programů u subjektů a objektů, to je prioritní chybou kdy si jedno myslíme a jiné pokrytecky říkáme, jsme zlí a snažíme se o to aby druzí byli dobří, to nemůže dlouho fungovat! Jestliže jsou lidi zlí musí se digitalizovat a jejich těla se musí ekologicky recyklovat, získané informace a programy se použijí pro roboty s umělou inteligencí, co zde budou existovat místo lidí.
Mnozí namítnou že nechtějí být digitalizováni a eliminováni, protože jsou hodnotnými lidmi, a bylo by je škoda eliminovat a nahradit roboty. Podívejme se na to co je to hodnotný člověk? Hodnotný člověk zde má výhody a jistoty a tak je i hodnotný, jenže nadbytek vytvoří logicky nedostatek, aby zde někdo mohl mít; sekretářku, řidiče, poradce, ochránce, kuchaře, zahradníka, služku, domovníka, pilota, atd.
Tak zde musí být mnoho pracujících lidí co bydlí na ubohé ubytovně a mají samé dluhy. Místo otrockých okovů na nohou, zde jsou otrocké dluhové okovy, konzumní společnost vždy byla uzavřená protože zde byli; kasty, třídy, ligy, kategorie, atd. k čemu je ti to že můžeš soukromě podnikat, když je systém pevně trvale uzavřený, a tak nemáš šanci v podnikání uspět.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem