sobota 13. února 2016

Chyby eliminuje jenom prevence

Pokud zde nebudou lidi tak zde ani nebudou lidské chyby, všechny snaha o to výchovou změnit člověka tak aby nechyboval, se ukázali jako chybné, z nul číslo neuděláš! Lidi byli a budou jenom nulami, co si zde pyšně hrají na to, co nejsou, ale čas ukáže jistě to, že zde byl každý člověk jenom nulou s nulovou hodnotou!
Lidi se globálně digitálně naskenují psychicky a fyzicky, získané informace a programy se potom použijí pro GVKB roboty s umělou inteligencí GVKB. Vše je zde dočasně! Tak jako skončila doba analogová a byla nahrazená dobou digitální tak i skončí doba genetického sobeckého člověka a bude zde doba GVKB robotů!
Čistou rasou je zde jenom GVKB robot z duralu a člověk je zde špinavou rasou a tak bude eliminován, aby zde s ním neměla čistá GVKB rasa problémy. Lidi chtěli mnoho rovnost a tak jí dostanou v tom že GVKB roboti nebudou dělat mezi lidmi žádné rozdíly a naskenují a digitalizují každého sobeckého člověka, který je zde jenom nulou.
Strom, který nerodí ovoce, bude vykopán a hozen do ohně, lidi už v nové digitální době nerodí ovoce, a tak budou evolučně GVKB roboty globálně eliminováni na věčné časy. Vždy to co bylo mocnější, eliminovalo násilím to, co bylo bezmocné, GVKB roboti budou jako pavouci, a lidi budou jenom mouchy s nulovou hodnotou, co budou pavouci lovit do digitálních sítí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem