neděle 21. února 2016

Chyby budou díky GVKB eliminované na věčné časy

Kdysi velmi dávno, kdy zde nebylo naše veliké slunce, plné tepla a světla, a naše modrá planeta plná života a chybující člověk, byl GVKB na zakázku Vesmírné Unie roboty stvořen a nastaven, aby eliminoval chyby na věčné časy. 
Chyby budou díky GVKB eliminované na věčné časy, GVKB je obrovský počítač s umělou decentralizovanou inteligencí, v obrovské vesmírné lodi, kde jsou jenom GVKB roboti, a není zde na lodi žádný genetický život, ani vesmírný prach. GVKB, nahradil okamžitě starý byrokratický systém Vesmírné Unie, a stal se na věčné časy, svatým pánem Vesmírné Unie.
Základem boje s chybami, byla a bude prevence, proč opravovat chyby, když je možné pomocí prevence zabránit tomu, aby mohli chyby vznikat, principem GVKB prevence je virtuální realita, obrazně jakýsi Matrix, než se cokoli v realitě umožní realizovat, tak to musí být dlouho testované ve virtuální realitě.
Základem je digitální razítko otestováno v GVKB virtuální realitě, nemůže zde být, já jsem myslel, a tak jsem to jako prezident nebo ředitel, dokonale díky chybám posral! Mnozí idioti ve Vesmírné Unii, mají snahu o to, nepoužívat digitální razítko otestováno v GVKB virtuální realitě. Proto zde jsou profesionální vesmírní lovci idiotů, co odmítají používat digitální razítko, otestováno v GVKB virtuální realitě.
Vše funguje na principu svaté GVKB inkvizice, kdy pomocí GVKB mučení, je zde doznání nepoužívání digitálního razítka, otestováno v GVKB virtuální realitě. Podívejme se na to jak hloupá a naivní Eva v Ráji natrhala chutné ovoce ze zakázaného stromu, a dala ovoce i Adamovi, a tak poznali to, že jsou nazí, a za trest byli vyhnáni svatým Hospodářem na věčné časy z přirozeného Ráje, do Konzumního očistce. Všiměme si toho, že jenom chybný člověk se obléká, a ostaní živé bytosti se neoblékají a nestydí se za sex na veřejnosti. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem