pondělí 8. února 2016

Bohužel jsem nic nenašel

Pokud hledáte jako idiot chybně tak nic nenajdete, mediální fráze jako, Seznam, zde najdu, co neznám, jsou mě k smíchu, mnoho lidí dneska hledá; zaměstnání, pravdu, vztahy, hodnotné informace, jistoty, úspěch, užitečné programy, atd. Na českém seznamu to ale nenajde, jak správně hledat o tom je moderní život! Lepší než Seznam je Google, ale ani zde nepočítejte s tím, že zde vše najdete, mnoho potřebných informací není vůbec na veřejném internetu, a je jenom v soukromých a nebo podnikových počítačích.
Děkuji Vám za důvěru, se kterou jste se obrátil se svým problémem na prezidenta republiky. V jeho silách však není vyhledávat soukromý archiv Vašeho bývalého zaměstnavatele, mohu Vám však poradit, jak celou situaci řešit. Pokud nemáte potřebné dokumenty, prokazující Váš pracovně-právní vztah, můžete tento vztah doložit jinými doklady, např. pracovní smlouvy, čestné prohlášení nejméně dvou svědků a žadatele o důchod, atp., případně alespoň uvést přesnou adresu svých tehdejších zaměstnavatelů.
Doporučuji Vám obrátit se na Českou správu sociálního zabezpečení, kam žádost o důchod budete adresovat a domluvit se s nimi na podobě dokladů, které ke své žádosti budete potřebovat. Věřím, že se celá záležitost zdárně vyřeší. S pozdravem vedoucí Oddělení styku s veřejností. Pracoval jsem mnoho let za socialismu na velikém interhotelu v Praze 1, ten interhotel pořád ziskově funguje, ale na osobním mě řekli, že při rychlém přechodu ze socialismu na kapitalismus, došlo k tomu, že už nemají informace, o lidech co zde za socialismu pracovali.
Moderně bychom řekli, že jde o chybu v Matrixu, to že někdo nedostane důchod, díky chybě v Matrixu, to prezidenta nezajímá, jeho zajímá jenom to, jak dělat z druhých hlupáky a chudáky. Myslím si že stejně je na tom mnoho lidí, přitom by stačilo jenom zrušit ubohé prokazování doby zaměstnání, a zavést v 60 letech automaticky přidělení starobního důchodu v takové výši, aby se z toho dalo normálně žít.
Tak by měli zaměstnavatelé jenom mladé zaměstnance, a ten kdo by byl starší více než 60 let, by zde nesměl pracovat a podnikat, nebo mít státní funkci, jako; prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, notář, profesor, akademik, atd. přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je optimální ekonomika a politika, ve které je pro všechny chléb a hry. Statistika zjistila to že 60% státních zaměstnanců s vysokými platy (60 000 Kč hrubého a výše), je věku větším než 60 let, vládnou nám tedy pracující důchodci? Tuční staří mocní kapři, si dobrovolně nevypustí přeci svůj státní rybník!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem