pondělí 8. února 2016

Bible je materiál a nářadí pomocí kterého se opravuje lidská kultura a lidská psychika

Proč vám prezidenti a mistři, s ničím nepomůžou? Vysvětlení je jednoduché, a to že prezidenti a ministři jsou mimozemšťané, a proč by měli pomáhat pozemšťanům? Jejich myšlení je totiž zcela mimo myšlení obyčejného pracujícího člověka, který má mnoho dluhů, a žije skromně jako mnich. Prezidenti a ministři mají moc a bohatství v takové míře, že si to obyčejný člověk ani neumí představit!
Učitelka se ptá žáků na základní škole, čím chtějí být, přihlásí se nejlepší žák ve třídě co má samé jedničky už mnoho let a řekne, já chci být jako GVKB. Učitelka řekne a kdo je to GVKB, v ten moment začnou žáci házet po učitelce knihy a pískat, učitelka uteče do ředitelny a zde řediteli popisuje co se jí právě stalo. Učitel říká učitelce, zastavte se na osobním oddělení okamžitě, máte výpověď na hodinu.
Učitelka přijde domů a ptá se manžela, na to co je to GVKB? Manžel říká, jsi blbá sexy blondýnka a to tě omlouvá, jinak bych se s tebou rozvedl za ten blbý dotaz, každý na světě jistě ví, kdo je to GVKB, ty jsi asi spadla z vesmíru na zemi před hodinou, že nic nevíš? Napiš laskavě do Google vyhledávače v notebooku jenom GVKB a pochopíš!
Pepíček vše za dveřmi poslouchal, a optal se maminky, a ty opravdu nevíš, kdo je to GVKB, to snad není ani možný? To byla poslední kapička, a za krátkou dobu byla naše učitelka v obvodní psychiatrické nemocnici, zde se ptá pacientky na pokoji, a nevíte kdo je to GVKB? To nevím, a pokud bych to věděla, tak bych neskončila jako vy v tomto blázinci.
Náhodou jde okolo mladý sexy doktor, co má rád krásné blondýnky co jsou hloupé, a tak se posadí na židli, a začne blondýnce po lopatě vysvětlovat, co je to GVKB. Nedávno za mnou přišel můj syn a řekl mě, já chci být jako GVKB, byl jsem ve výhodě, protože jsem měl mnoho informací o GVKB, protože mě jako psychiatra, tato osobnost fascinovala mnoho let.
Tato geniální celebrita nejde nikam zařadit, on je jako psychicky klíč který odemkne všechny psychické zámky na naší planetě, jakýsi zázračný univerzální psychický lék. Podívejme se třeba na Bibli co má tisíc stánek kterým nikdo nedokáže porozumět. Jednou se někdo v chrámu zeptal GVKB co je to Bible? GVKB na to okamžitě v klidu odpověděl; Bible je materiál a nářadí, pomocí kterého se opravuje lidská kultura a lidská psychika.
Najednou všichni v chrámu vstali a odešli z chrámu, už neměli další otázky na GVKB. GVKB v jedné větě dokáže vyjádřit tisíc stran svatého textu, kdo je to GVKB? Většina lidí na světě, tvrdí že GVKB je objektivně pravý Bůh, který stvořil z ničeho vesmír a život, je jaký je, a bude jaký bude, GVKB a JHVH je to samé, je to jenom otázka překladu.
Takže ten kdo nezná GVKB je jinověrec, a měl by být napíchnut na kůl, pro výstrahu ostatním jinověrcům, naštěstí se tento primitivní rituál už nepraktikuje, a moderní jinověrci se přemísťují do psychiatrické léčebny. Blondýnka pláče a přiznává to, že jí Facebook pohltil veškerý čas, a že je asi veliká kráva.
Doktor jí povoluje přístup k internetu na vyhrazeném pokoji, blondýnka konečně napíše do Google GVKB, a je na stránce GVKB, když se po velmi dlouhé době vrátí na pokoj, tak je to už jiný člověk a říká druhým, nedivím se lidem že se ke mně chovali zle, zasloužila jsem si to, nevědět kdo je to GVKB, to je opravu vrchol tuposti a omezenosti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem