úterý 12. ledna 2016

Zrušení všech států na světě

Potřebujeme vlastně na něco stát, copak jsme malé děti, aby se o nás musel někdo starat? Odhlasujme zrušení všech států na světě, vše zde může bez problémů řídit jenom internet a sociální sítě. Jak vlastně vznikají státy? Státy vznikají díky nemocem, kdy to co je nemocné, se snaží opevnit na nějakém teritoriu, v přírodě je vše zdravé, a tak zde nejsou státy, co by požadovali veliké daně, od těch co ve státě žijí a pracují.
Vždy se ptej, kdo má z toho prospěch, že je zde centrální stát, prospěch má mocná a bohatá elita jde o parazitující milionáře, co se zde mají díky výhodám a jistotám velmi dobře. Stát je zločinecká organizace, která dělá z lidí galejníky s nulovou hodnotou.
Sledujte utrácení a z utrácení poznáte kdo je zde parazitem a kdo je zde hostitelem, polovinu peněz které stát na daních vybere, se spotřebuje na státní zaměstnance a sociální parazity, aby se měli zde dobře, stát neumí s penězi hospodařit, protože on peníze získává pomocí parazitování na těch, co zde jako volové pro stát pracují.
Proč je v Polsku a Maďarsku stejná bída jako u nás? Příčinou je veliký byrokratický stát, který pomocí velikých daní a regulací udělal z lidí sociální ubožáky. Ten kdo pracuje dneska za minimální mzdu, je obyčejný ekonomický galejník, který bude brzo ekonomicky na dně, a stane se tak z něj bezdomovec!
Když se ptali ministra financí na ubohou minimální mzdu, tak on jako milionář nevěděl o tom, že je minimální mzda tak ubohá, že se z ní nedá žít, slíbil, že on minimálním mzdu zvedne, ale svůj slib už nesplnil, sliby se slibují a jenom blázni se radují. Naše životní úroveň je statisticky už nejnižší v EU, hlavně že náš starý pokrytecký komunistický prezident tvrdí, že blbá nálada skončila a bude lépe!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem