čtvrtek 28. ledna 2016

Zisk je vytvářen jenom díky optimálnímu myšlení

Výpověď z EU dostane každý, komu to optimálně nemyslí, zisk je vytvářen jenom díky optimálnímu myšlení a pokud to někomu už optimálně nemyslí tak dostane v EU výpověď z EU a může jít někam mimo EU, každý měsíc se budou u všech lidí od 5 let do smrti člověka dělat testy na optimální myšlení, a kdo neuspěje, bude muset do měsíce opustit EU i kdyby zde šlo o prezidenta nebo ředitele, pro nikoho zde nebudou výjimky ani imunita. Takto skončí krize v EU, protože z EU bude odstraněna chyba, díky které je v EU mnoho ekonomických a politických problémů.
Testování bude provádět anonymně umělá EU inteligence na určených místech v EU, pokud se někdo pokusí vyhnout záměrně testování tak bude vyhledán a bude zde donucen k tomu, že bude otestován. Podívejme se třeba na to, kolik lidí každý rok ročně zbytečně zemře na silnicích v EU jenom proto, že to řidičům optimálně nemyslí.
Kontrola je prioritou v každém složitém velikém systému, a pokud selže kontrola tak se každý veliký systém brzo musí zhroutit. EU nemůže být sociálním ústavem pro ubožáky, kterým to optimálně nemyslí, je třeba poslat z EU do Afriky mnoho miliónů lidí, kterým to nemyslí zde oni splynou s místními lidi, kterým to taky nemyslí a pomohou Africe v tom, aby se rychle civilizovala a digitalizovala.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem