čtvrtek 21. ledna 2016

Zdravý mozek dokáže zázraky

Naše zázračná kulturní civilizace, díky které je nám lépe než jiným savcům, vznikla díky našemu mozku, každý lidský mozek je originál který se každý den díky spánku mění, poslední dobou je zde mnoho problémů s tím že je mnoho lidských mozků nemocných, příčin může být opravdu velmi mnoho a nelze spoléhat na to, že specialisté mozek snadno a rychle uzdraví.
Mozek člověka je to nejsložitější, co je na této planetě, a i když se pyšní specialisté tváří, že o mozku vše už vědí, tak opak je pravdu! Zjednodušeně je mozek internet, ve kterém je nekonečné množství počítačů, není zde žádné centrum, ze kterého by se mohl mozek centrálně snadno řídit.
Nejběžněji se setkáváme s depresí, kdy mozek má problémy, se kterými si dlouho, neví rady, když se nám podaří depresi odstranit pomocí; léku, drogy, spánku, sportu, umění, sexu, hry, zábavy, jídla, pití, atd. tak tento klid od deprese je zde jenom dočasně. Základem pro to aby byl mozek zdravý a tak dokázal zázraky je sobectví, altruismus má za následek nemocný mozek, sobci budou chtít od vás neustále od vás altruismus, a je jim jedno, to že bude váš mozek nemocný.
Podívejme se na vrchol mocenské pyramidy, a spatříte na vrcholu jenom bezcitné a bezcharakterní sobce, co mají; veliké domy se sluhy, svoje řidiče, sekretářky, bezpečnostní ochránce, právní a ekonomické poradce, atd. co je dovoleno zde mocným, to je zakázáno přísně bezmocným. Zdravý mozek je lovcem a nemocný mozek je kořistí, kterou lovci loví, je na každém, aby se existenčně rozhodnul, jestli bude kořistí nebo lovcem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem