středa 6. ledna 2016

Za každým úspěchem je profesionální práce

Za každým neúspěchem je amatérská práce, pokud je tedy v krizi EU a USA tak příčinou je amatérská práce elity, která je v centru EU a USA, z díla se pozná tvůrce o tom je ekonomika a politika! Pokud má někdo v hlavě nasráno, tak nemá co dělat v politice a ekonomice, je to pořád stejný příběh, o zákonu padajícího hovna, kdy ti co jsou nahoře, serou ekonomicky na ty, co jsou dole.
Podívejme se třeba na; sekretářky, řidiče, osobní ochranku, atd. je sobecká elita skutečně tak pro nás hodnotná, že musí mít takto drahý servis? Poskytujeme velikou péči tomu, co si naši péči zde vůbec nezaslouží, vše je o chybách v ekonomickém systému, které umožňují mocným a bohatým zločincům globální veliké parazitování, ve vysokých funkcích v politice a korporacích.
Proč by nemohla GVKB umělá inteligence nahradit elitu v EU a USA vše mohou řídit počítače s umělou inteligencí a GVKB roboti, místo politiků a byrokratů, zde musí být GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, každý člověk zde bude jenom na uklízení špíny a špinavou práci, politici a byrokrati se naučí pracovat fyzicky a už nebudou na nás sobecky parazitovat díky výhodám a jistotám které si nezasloužili.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem