sobota 16. ledna 2016

Výhodné digitální zaměstnání eliminuje krizi

Jde o to předat fyzickou a psychickou námahu robotům a automatům, člověk zde bude jenom na to, aby existoval v Matrixu. Obléknete si Matrix oblek a nasadíte si Matrix helmu a tím se ocitnete ve výhodném zaměstnání, které eliminuje krizi. Nebude zde už žádné chození do ubohého zaměstnání, fyzicky za lidi budou pracovat roboti s umělou inteligencí.
V Matrixu bude pro vás neustálá profesionální nápověda od umělé inteligence, pokud budete jíst nebo budete na záchodě, tak vaši práci převezme někdo jiný, a tím se vaše práce nezastaví, bude to práce náročná na mozek, a proto v helmě bude zabudováno vodní chlazení, jaké se dneska používá u procesorů v počítači.
V Matrix obleku bude klimatizace a filtrovaný vzduch, práce bude každému návykovou drogou a lidi budou běžně průměrně pracovat každý den v roce čistého času 15 hodin. Budete moci v Matrix obleku i sportovat nebo zdolávat vysoké hory, a vaše tělo bude i namáhané stejně jako u sportu, výhodou je že budete mít vše pod kontrolou.
Nebude zde už blbý nadřízený, který by vám mohl ze života dělat pekelný očistec, vaším nadřízeným bude jenom globální Matrix, a on bude k vám velmi hodný, a bude se snažit o to, abyste se měli velmi dobře. Po určité době budou i vaše sny spojené s Matrixem, veškeré zlo bude díky Matrixu eliminováno, a tak konečně pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují