pátek 8. ledna 2016

Všechny problémy eliminuje restartování civilizace

Podívejme se do minulosti, když zde nebyl zavedený zdroj potravy, hledal se jiný zdroj potravy, a tak vzniky masožravé rostliny, inteligence a evoluce se snaží řešit problémy, a mnohdy přichází s nečekanými originálními řešeními, takovým nečekaným originálním řešením byl sobecký člověk a jeho složitá civilizace.
V současnosti člověk má mnoho problémů se kterými si neumí poradit a řešením je nahrazení starého člověka za nového robota, místo lidí na této planetě budou už brzo jenom roboti s umělou inteligencí a člověk bude roboty eliminován, aby zde s ním nebyli problémy.
Je naivní věřit tomu, že roboti budou trvale otrocky sloužit člověku, vše je o ekonomice, společnost, ve které jsou jenom roboti s umělou inteligencí je ekonomickou společností. Často je zde názor že vývoj robotů a umělé inteligence postupuje pomalu, a že tento problém zde bude až za velmi dlouhou dobu.
Tak tomu ale není, tento problém už zde je, a roboti se začínají všude zavádět, je sice pravdou to, že současní roboti jsou zatím obtížně využitelní, ale je to jako s dětmi, trvá mnoho let, než je z dítěte dospělý člověk, co je využitelný jako zaměstnanec.
Nebude to trvat dlouho a každý stát v EU nahradí všechny svoje líné staré zaměstnance za moderní roboty, na roboty se lze spolehnout, že nebudou lhát a krást, tak jako to dělali lidi. Logicky když státy nahradí lidi za roboty tak to samé udělají i podniky a obchodní organizace, lidem bude potom do civilizace vstup zakázán.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem