1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

čtvrtek 21. ledna 2016

Všechny ideologie fungují na principu slušné svině

Slušná svině je jako masožravá květina, která z dálky krásně vypadá a krásně voní, aby nalákala hmyz, který nemá informace o tom, že tato květina zabíjí hmyz, aby měla dostatek živin ke svojí existenci. Slušné lidské svině využívají toho, že nemáme informace o tom, že jsou to jenom lakomé svině, kterým jde o to, jak na nás nějak mazaně parazitovat a udělat z nás hlupáka.
Vlk v rouše beránka, to je slušná svině, která je většinou i pěkně oblečená a má i pěkný osobní automobil, aby dělala dojem toho, že je možné jí věřit a nějakou zodpovědnou práci nebo veliké hodnoty jí i svěřit.
Všechny ideologie fungují na principu slušné svině, kdy slušné svině jako masožravé květiny lákají lidský hmyz, aby jej mohli duševně a ekonomicky zabít a učinit z něj bezvýznamné ubohé otroky ideologie, která může být; politická, náboženská, sektářská, obchodní, byrokratická, atd. Tam kde existuje kancelář kde sedí jenom jeden člověk, tam v ní i z 99% sedí slušné svině, 1% lidí v kancelářích kde sedí jeden člověk to je jenom ona vzácná výjimka, která potvrzuje toto pravidlo slušné svině.
V kancelářích kde sedí více lidí tam je to většinou již jinak, protože zde se lidi kontrolují a jakmile je zde někdo slušnou sviní, je zde snaha jej zlikvidovat jakýmkoli způsobem, proto slušné svině se snaží mít kancelář sami pro sebe, aby je někdo nezlikvidoval.
Adolf Hitler je dokonalou ukázkou slušné svině, výhodou této ukázky je mnoho dokumentů, které zachycují všechny informace o této dokonalé slušné svini, díky které rodiče mého otce zemřeli v plynové komoře v Osvětimi, protože byli židé, můj otec s bratrem utekli do Londýna a tak se zachránili a já jsem se mohl narodit.
Došlo sice k tomu, že se zakázala propagace Fašismu, ale to nestačí, je třeba eliminovat z naší společnosti slušné svině, které mají samy pro sebe veliké kanceláře, před kterými sedí sekretářky, co hlídají dveře těchto kanceláří, aby slušnou mocnou a bohatou svini, nikdo zbytečně neotravoval. Příležitost dělá z lidí lháře a zloděje to ví každý, a pokud má někdo příležitost mít pro sebe kancelář, kde je sekretářka tak on tuto příležitost i využije k tomu, aby byl mocný a bohatý.
Myslíme a jednáme podle situace, tvrdit že je možné někomu věřit, aniž bychom jej kontrolovali, jestli nelže a nekrade, je naivní a následkem je globální ekonomická krize, protože slušné svině vše geniálně rozkradou a tak zde jsou vysoké daně a veliká inflace.
Kontrolní systémy totálně selhali díky slušným sviním, které rozhodují o nás bez nás, díky tomu že je nikdo správě nekontroluje a nelikviduje je za to, jak na nás parazitují. Slušné svině tvrdí že stát nebo podnik má dluhy a přitom neustále si ze společné kasy berou pro sebe miliony, aby se měli božsky a mohli žít na zámku a létat sami ve velikých letadlech.
Nemoc a bohatství nejde dlouho utajit, bohatství to je nemoc ekonomiky, nejde o to že by chudina záviděla elitě to, že ona si žije v ekonomickém ráji, jde o to, že společnost nefunguje a všude je hmotná a duševní špína, díky které nemá zde život smysl. Slušné svině namítnou že komunismus je utopie a že zde musí být mocenská pyramida kde na vrcholu je pro elitu ráj.
Komunismus není žádná utopie, podívejte se na mravence oni v Komunismu existují miliony let a dokonale jim to funguje bez problémů, stejně tak existují v přírodě i jiné veliké Komunisté společenství bez problémů už milion let. Lakomost umožnila vznik bohatství a tím i vznik bídy, nestudujte Bibli, ale studujte život Adolfa Hitlera, jenom tak porozumíte tomu, jak vznikají slušné svině a jak je obtížné je zlikvidovat.
Každá slušná svině si buduje pro sebe veliký hrad s padacím mostem a v tomto hradě má vše co nakradla a naloupila během doby co měla velikou kancelář a sekretářku, tímto hradem je vlastnictví slušné svině, které je uložené v; penězích, zlatě, akciích, pozemcích, atd. Proč Švýcarsko nebylo obsazené Adolfem Hitlerem, když tam bylo mnoho zlata v bankách?
Adolf Hitler byl jenom ubohou loutkou kterou ovládalo zlato uložené ve Švýcarských bankách a proto nemohl logicky Adolf Hitler na Švýcarsko zaútočit, protože pes nenapadne svého pána! Kdo jsou ti, co mají zlato ve Švýcarské bance a ovládali jako loutku Adolfa Hitlera? Jde o nejbohatší rodiny a podniky na světě, jejich majetek je obrovský a jim to nestačí a chtějí mít více; zlata, pozemků, akcií, moci, atd.
Nejbohatší rodiny jako klíšťata vysávají v současnosti mnohé národy geniálními ekonomickými metodami a z politiků dělají jenom svoje sluhy, co jim slouží a umožňují jim snadno národ ekonomicky zlikvidovat, tak jako když vykácíte prales a tropické deště potom rychle spláchnou půdu a je tam jenom ubohá poušť bez života.
Zájmy nejbohatších rodin a nejbohatších podniků světa jsou nad národními zájmy, policie a soudy trestají jenom bezvýznamné malé zloděje a skutečné významné veliké zloděje chrání a otrocky jim slouží. Kam zmizelo zlato z naší národní banky? Zlato je ve Švýcarské bance a přístup k němu mají nejbohatší rodiny a nejbohatší podniky, zlo je konáno proto, aby se měl někdo dobře, bylo a bude!
Představte si bohatství jako pyramidu kde na vrcholu je absolutně největší bohatství a dole je absolutní bída, ti co jsou nahoře, utratí pro svoje luxusní potřeby každý den miliardy dolarů za; veliká letadla, veliké lodě, veliké zámky, veliká auta, luxusní oblečení, šperky s diamanty, atd. ten do je dole nemá ani ten jeden ubohý dolar, aby si mohl koupit ubohé jídlo a pití.
Pokud se nějaký prezident postaví naivně proti nejbohatším rodinám světa, je zlikvidován velmi rychle buď politicky, nebo je najatým vrahem zastřelen a žádná státní ochranka jej nemůže ochránit, před mocí nejbohatších rodin světa. Lidi si dosud neuvědomují jak ohromnou moc má veliké bohatství a jak ono zde se vším snadno manipuluje a dělá z lidí slušné svině, co se mezi sebou perou po celý život jenom veliká koryta.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem