čtvrtek 14. ledna 2016

Vládnou všemu zde egoističtí roboti

Z díla je poznán tvůrce, pokud vyhodnotím dílo těch, co zde všemu vládnou tak mě dojde, že všemu musí vládnout egoističtí roboti, co mají v hlavě místo genetického mozku inteligentní počítač a tak to každému rychle spočítají.
Jednají s cizími lidmi, jako by oni byli svatí pavouci, a druzí byli jenom hříšné mouchy. Prioritou pro ty co vládnou je mít ve všem úspěch, aby se díky svojí úspěšnosti měli lépe než druzí a tak se lidi začínají proměňovat na egoistické roboty, co to každému spočítají.
Když mozek a tělo nechce poslouchat egoistického robota, tak nastupují drogy, které donutí tělo a mozek k poslušnosti, vše začalo tím, že se z nás stali lovci a tak jsme dělali vše pro to, aby byl lovec egoistickým robotem, který uloví mnoho divoké zvěře.
Později se z lovců stala elita, která měla zde výhody a jistoty, a ten kdo nepatřil mezi vyvolenou elitu, ten zde byl jenom ubohou mouchou, kterou elita složená z pavouků chytala do svých pavoučích ekonomických a ideologických sítí.
Podívejme se na sítě, co pletou pavouci, je to produkt egoistického robota! Dneska té moderní síti říkáme, že je to program, který je; politický, církevní, sektářský, obchodní, podnikatelský, ekonomický, společenský, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem