sobota 9. ledna 2016

Virtuální realita restartuje civilizaci

Lidi budou nosit na hlavě virtuální systém napojený na internet a vše se bude programově optimalizovat na kost, aby se vše urychlilo a eliminovali se chyby, nakonec logicky se všechny informace a programy využijí pro roboty s umělou inteligencí a přijde období globální 100% nezaměstnanosti pro lidi. Zaměstnavatel není sociální ústav, jestliže lidi nebudou mít peníze tak nebudou ani platit daně, logicky tím státy nebudou mít už zdroje peněz a tak zkrachují globálně.
Mnoho lidí si naivně myslí, že jsou lepší než roboti, a tak jim nehrozí to, že by je roboti nahradili, je to jenom stav jakési opilosti výhodami a jistotami, a brzo už zde bude vystřízlivění, kdy se z vás stane bezdomovec. Já to spatřuji obrazně jako trojského koně, ve kterém jsou vojáci, a tím trojským koněm je robot s umělou inteligencí.
Logicky zde bude zbabělý útěk do konzumace drog a veliký nárůst sebevražd, lépe už bylo, bude už jenom hůře, občas je slyšet to, že prý nová doba vytvoří nová pracovní místa a tím zde nebude problém s nezaměstnaností. Nová pracovní místa se logicky vytvoří, ale jenom pro roboty, člověk není ve srovnání s robotem ekonomickým přínosem pro zaměstnavatele!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem