sobota 9. ledna 2016

V Praze každý věří v to že je dobrota žebrota

Jsi uvězněný v kleci, kterou vytvořil tvůj strach, víš jistě, že za chyby je zde jistý trest a že je zde mnoho dozorců co tě rádi potrestají a tvoje chyby, strach může člověka ochromit psychicky i fyzicky, strach to jsou nepříjemné zkušenosti, u kterých nechceme, aby se opakovali díky našim chybám. Snažit se bojovat se strachem pomocí; slivovice, cigaret, marihuany, kokainu, prášků na deprese, atd. to je jenom marnost a plýtvání časem a penězi, pochopte, že to co vás nezabije, to vás posílí do boje, o to co milujete a potřebujete. Zbabělci utíkají a odvážní bojují s tím, co se jim snaží nahnat strach. Jsou zde odvážní rybáři a zbabělé ryby, zbabělé ryby následujte odvážného GVKB, a já z vás učiním rybáře lidí.
Současnost je o tom že je zde mnoho zbabělých ryb a málo odvážných rybářů, co bude ryby lovit do ideologických a ekonomických sítí, aby se tak měli dobře jako svatá elita, která zde má výhody a jistoty. Je to jako ve sportu, pokud chceš být v první lize, musíš být lepší než tvoji konkurenti, většina lidí čeká na to, že se stane zázrak a že se budou mít dobře. Zázraky patří do snů a pohádek, v realitě je jenom vše o tom, jestli budeš zbabělou rybou, nebo odvážným rybářem. Je možné změnit svůj osud, nebo je to jenom marný boj, ve kterém plýtváme časem a penězi?
Většina lidí si myslí, že svůj osud má každý, a nelze jej nijak zásadně změnit, co je nám při narození souzené to se i stane? Ten kdo chce změnit svůj osud, musí jít tam kde je tuto změnu možné realizovat, prostředí mění náš osud více, než si uvědomujeme. Je zde ovšem otázkou, které prostředí změní správně náš osud tak, že se budeme mít dobře? Vše je podřízeno logice a fyzice, proto zde jsou přímé úměrnosti, což znamená, že když v jednom získáme, tak v jiném ztratíme. Kouzla a zázraky patří do snů a pohádek, v realitě je vše jenom divadlo a obchod, jenom ten nejlepší herec a obchodník se zde má dobře. V kterém času prostoru se naučíme správnému herectví a obchodování o tom to zde neustále je?
Podle mě tam kde je mnoho pravých šperků, tam je i ten správný prostor ve kterém se naučíme herectví a obchodování. Jakmile se člověk ozdobí drahými šperky, hned se chová jinak, než když je nahý a špinavý. Dnes mnohdy drahé šperky nahrazuje moderní miniaturní elektronika, která je velmi drahá a dokáže mnohé. Čas to je to, co můžeme nabídnout druhým, jde o to, co za náš čas dostaneme, čím více se specializujeme, tím více je náš čas hodnotný. Vše se točí u našeho osudu kolem čistoty našeho těla a naší duše, boj se špínou je jako boj s plevelem na zahradě. Většinou největším problémem jsou drogy, ony ušpiní mnoho naši duši a naše tělo.
Nejhorší drogou je zde snaha získat vše za nic, jenže to je zločin a to co rychle získáme to i rychle pozbudeme. V našem podvědomí je obrazně mnoho lenochů a zbabělců a oni mají hlad, každý z nich chce něco a nás bolí z toho hlava. Je snadné si zapálit cigaretu a zahnat lenochy a zbabělce daleko, jenže jakmile se kouř rozptýlí, tak se lenoši a zbabělci se vrátí a křičí mnohem hlasitěji svoje požadavky. Je taky možné lenochy a zbabělce spláchnout pivem a odplavit je daleko, jenže jakmile je v puse sucho, tak se zase vrátí a křičí. Meditace (Já jsem dokonalý a ty jsi zmetek) je laciná prevence, proto ji můžeme pořád v myšlení pouštět, a tak máme pořád klid od lenochů a zbabělců.
Když zde nejsou už lenoši a zbabělci, stane se z nás svatý rybář hříšných lidí a tak snadno uspějeme v konzumním očistci, čímž změníme optimálně svůj osud. Blízké milujeme, po cizím, ruce natahujeme, o tom to zde od nepaměti je. Život to je hra, o to co potřebujeme a milujeme. Nejprve se v této hře učíme základní existenční pravidla a potom se snažíme naučit tomu, jak se mít velmi dobře. Životní hra se mnoho podobá karetní hře a zde nejde jako v šachové hře spoléhat na inteligenci. Více pro nás znamená náhoda, jež nám udělá dobře, tedy štěstí. Na počátku života je semeno a jde o to, kam toto semeno dopadne, mnohdy dopadne do špatného času a prostoru a tak zahyne.
Život to jsou vztahy a tyto vztahy nám dávají potřebné, nebo nás o potřebné okrádají. Vztah to je jako když se dvě hromádky písku promíchají v jednu velikou hromádku. Máme mnoho vztahů a tak jsou naše vztahy jenom povrchní a nehodnotné, rychle vztahy navazujeme a stejně rychle je i ukončujeme. Nejvíce myslíme na to jak vyhrávat ve hře o to co milujeme a potřebujeme. Je to věru velmi obtížné, konkurence je obrovská nikomu zde nelze věřit a nikomu se nelze svěřit. Ten druhý k tobě rád a často natahuje ruce v touze brát a schovává je, když ti půjčené má nazpět zase dát. Mnozí svoje problémy řeší drogami nebo násilím na sobě nebo na druhých, tudy ale cesta nevede!
Je třeba brát realitu takovou jaká skutečně je a sundat si růžové brýle. Spatřit že život to je hra o; peníze, výhody, moc, slávu, pravdu, sex, drogy, jistoty, zdraví, soukromí, atd. V této hře nikomu neukazujte nikdy svoje karty a mějte vždy dobré karty schované, abyste vyhrávali. Vždy se tvařte, že máte dobré karty a zajímejte se jenom o hru! V životě jde o to umět jednu velmi složitou hru profesionálně a v ní být nejlepším a nechat si za to i hodně zaplatit! Směřujte životní sílu na jediné jenom tak uspějete, vždyť se lidově říká, že devatero řemesel vede jenom k bídnému životu.
Jde o to nechybovat ve hře o to, co milujete a potřebujete, za chyby se platí tím, že přijdete o to, co milujete a potřebujete. Když pojedete rychle do zatáčky tak se zabijete nebo havarujete a auto rozbijete, nespěchejte a dodržujete pravidla, jež zde platí! Vše se zde od pradávna točí kolem hodnot, to co je skutečně hodnotné o to se i okolí dobře stará a to co je nehodnotné to se snaží okolí zlikvidovat! Vaše hodnota je zde jenom v tom jak umíte dobře hrát o to, co milujete a potřebujete, ten kdo to neumí, nemá zde žádnou hodnotu a podle toho s ním i okolí jedná.
Božské je nám jenom to co milujeme, jiného Boha zde není a nebude, nevěřte tedy, že se stane zázrak! Věřte ve svoje schopnosti a možnosti, nevěřte tomu, co je psáno na papíru, vždyť na papír lze napsat cokoli, on nemá cit ani svědomí! Vše co je jednoduché to je pravdivé, lež je vždy složitá a tak musí mít lháři dobrou paměť, aby si neodporovali! Místo dlouhého čtení mnoha starých knih se zamyslete nad meditací. V meditaci je jednoduše dáno, že život to je hra o to co milujeme a potřebujeme k tomu, abychom byli odvážnými rybáři co do svých ekonomických sítí, chytají zbabělé a hloupé lidské ryby.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují