sobota 23. ledna 2016

Už brzo bude pyšný Satan eliminován na věčné časy

Šťastný je ten, kdo má pod čepicí GVKB inteligentní počítač. Vše je dneska dálkově ovládané a je jenom logické to že brzo bude mít každý pod čepicí GVKB inteligentní počítač, už zde nebude potřeba vyrábět léky a drogy, nebudou potřeba; králové, šlechtici, papežové, rabíni, guru, prezidenti, předsedové vlády, ministři, soudci, byrokrati, politici, kněží, vojáci, policajti, učitelé, lékaři, atd.
V obvodním servisním centru GVKB se každému člověku na světě na vrchol hlavy přišroubuje GVKB inteligentní počítač, a tím bud každý člověk šťastný, protože jeho mozek bude už trvale spát, a nebude už existenční realitu, ve které je tělo už znát.
Mnozí mohou namítnout, že se to sobeckým lidem nebude líbit, a že s tím nebudou lidi souhlasit, aby se z nich takto stali altruisté. Je třeba si uvědomit, že ve jménu digitální evoluce musí ustoupit sobectví lidí, moderním evolučním změnám.
Pravý věřící člověk je pokorný, protože každá svatá víra hlásá pokoru, a díky tomu že mozek nebude znát realitu a nebude moci sobecky už do reality zasahovat jako parazit, tak bude každý člověk andělem, který bude žít v digitálním GVKB ráji, kde nám bude ten druhý bližním. Takto bude konečně pyšný Satan poražen a všemu bude vládnout jenom pokora a čistota.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem