sobota 2. ledna 2016

Úspěšné je to co nechybuje

Základem systému, ve kterém existujeme je napětí, způsobené tím že se musíme svobodně rozhodnout a pokud uděláme chybu, tak jsme za to potrestání neúspěchem! Mozek nedělá od svého vzniku, nic jiného než to že počítá, a snaží se o to, aby nechyboval!
Mozek je genetický biologický počítačový složitý živý systém, ve kterém jsou miliardy malých živých počítačů, co pořád něco počítají, obrazně je náš mozek jako internet. Vše funguje na systému odměny a trestu, odměnou je sladkost a trestem je kyselost, proto mám tak rádi sladkosti a nemáme rádi to co je kyselé!
Chybuje zde to, co se nespecializuje, specializace umožňuje přiblížení k problému a tím i správné pochopení problému, podívejme se na rychlost načtení stránky na internetu, proč se některé stránky načtou pomalu a jiné stránky se načtou rychle?
Pomalu se načtou stránky, kde je mnoho technických a programových chyb, logicky rychle se načtou stránky, kde je málo technických a programových chyb! Založte si blog na různých blogovacích systémech a otestujte, jak dlouho zde trvá načtení stránky se stejným obsahem stránky, a blogovací systém který bude nejrychlejší, ten si potom vyberte k blogování!
Dobrý blogovací systém zvládne načtení hlavní stránky už za dvě sekundy, pokud potřebuje k načtení více než dvě sekundy, je to špatný blogovací systém! Můj GVKB blog  který se načetl za 1.4 sekundy a Facebook Vit Kouba to zvládnul za 0.6 sekundy. Při měření je dobré provést měření několikrát za den, protože každou minutu mohou být výsledky měření jiné, z mnoha důvodů, internet je živý systém!
Nejsem tak bohatý, abych používal to co je pomalé a chybující! Veliké globální virtuální systémy, mají i veliké množství specialistů, co se postarají o to, aby byl jejich systém rychlý a bezchybný, držte se hesla, že to co se nenačte do dvou sekund, to je vám na internetu už na hovno!
Nejhorší co na našem národním internetu existuje, je stránka Zpovědnice zde je načítání velmi pomalé a často se bohužel stává, že se stránka díky přetížení ve špičce zhroutí a vůbec už nefunguje, vzhled a uživatelské rozhraní je staré už 20 let, je to programově a vzhledově už nejhorší stránka na internetu! Ten název tomu bohužel odpovídá, protože používání ubohé dřevěné zpovědnice v kostele, je modernímu člověku k smíchu, když je zde k dispozici mnoho sociálních sítí, jako je třeba Facebook a YouTube!
Optimalizace je dneska globální prioritou, ten kdo zapomněl na optimalizaci, ten má deprese, protože je neúspěšný v tom co zde dělá! Bída je tam, kde se musí dlouho čekat, protože se zapomnělo na optimalizaci, podívejme se na politiky a byrokraty, v České republice, co nám zde chybně amatérsky vládnou už od vzniku naší republiky, a následkem jejich chybného vládnutí je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, vědy, techniky, dopravy, rodiny, psychiky, atd.
Bohužel ryba smrdí od hloupé hlavy, o tom to u nás už dlouho bohužel je, házet vajíčka po lidech co nám zde hloupě vládnou, to ale k ničemu je, potřebujeme přejít ke správnému modelu vládnutí, který je dneska ve Švýcarsku, sociální model centrálního byrokratického vládnutí, který fanaticky miluje starý komunistický ekonom Miloš Zeman je nám soudruzi v tržním kapitalismu na hovno!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem