středa 6. ledna 2016

Upozornění na chyby Miloše Zemana

Jak víme tak lidi dělají chyby a Miloš Zeman není robot s umělou inteligencí, ale je to chybující člověk. Statistika jednoznačně odhaluje, proč prezidenti chybují a tak je zde deprese u; politiky, ekonomiky, podnikání, obchodu, morálky, rodiny, školství, dopravy, rodiny, psychicky, atd. Prezidenti chybují proto, že není ten, co by se mohl zavděčit všem, jak víme tak zájmy lidí jsou velmi různorodé a tomu by měl i odpovídat systém.
Místo jednoho centrálního prezidenta by zde mělo být deset tisíc prezidentů v každém národě se stejnou mocí a stejnou odpovědností za ty které on ve svém zájmovém prezidentském sdružení sdružuje, byl by zde tedy prezident pro zahrádkáře, prezident pro lehkou atletiku, prezident pro motoristy, prezident pro školství, prezident pro zdravotnictví, prezident pro ochranu přírody, prezident pro sociální ubožáky, atd.
Mozek taky nemá žádné centrum, a vše zde funguje na principu decentralizace, podívejme se do továrny, zde každý stroj dělá jenom to, na co byl vyroben a nastaven není zde žádný centrální stroj, kolem kterého by se v továrně vše točilo! Postavila by se nová budova, ve které by pracovalo deset tisíc prezidentů a jejich deset tisíc sekretářek, už by nebyl problém navštívit prezidenta ve svojí specializaci.
Protože více prezidentů bude mít i více času na to přijímat obyčejné lidi a pomáhat jim s jejich problémy. Logicky by už nebylo možné, aby zde měli prezidenti ochranku, poradce, řidiče, bydleli na zámku se služebnictvem, atd. prezidenti se uskromní a budou jezdit do zaměstnání svým soukromým autem a stát jim nebude platit benzín, který spotřebuje jejich soukromé auto a jejich platy budou stejné jako platy průměrných státních zaměstnanců.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem