pondělí 11. ledna 2016

Tato vlast je naše

Proč neuznáváme cizí teritorium a snažíme se proniknout násilně do cizího teritoria, abychom zde mohli škodit sobecky cizímu teritoriu? Za každým násilím je strach o výhody a jistoty, výhody a jistoty jsou pro lenochy a hlupáky silnou drogou, na které jsou existenčně závislí.
V přírodě je to jednoduché veliká ryba zabije a sní malou rybu, ovšem zase to co moc vyroste, může mít už problémy s nedostatkem potravy, jde o to se existenčně přizpůsobit situaci, stát nejlépe může ochránit originální řeč, je totiž obtížné si podrobit násilně stát, ve kterém nikdo nerozumí cizincům, co stát přepadli se svojí armádou.
Pokud je zde problém s Afrikou a tím že lidi z tohoto kontinentu se nechovají správně, pak je jednoduché řešení, odeberou se všem Afričanům děti a vychovají se v Číně, s lidmi z Číny zde nejsou nikde problémy a pokud lidi v Africe budou umět Čínsky tak začne logicky Čína stavět v Africe moderní průmysl.
Pokud každý Afričan bude od narození do 18 let vychováván v Číně a nebude mít kontakt s Afrikou a rodiči tak za 60 let už zde nebudou s Afrikou žádné politické a ekonomické problémy a konečně se stane Afrika moderním bezpečným kontinentem, kde se hovoří jenom čínsky a kde je jenom čínská kultura.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem