neděle 10. ledna 2016

Stvořil GVKB tento Matrix

Čas je doba mezi zapnutím a vypnutím okruhu, ve kterém je napětí, vše je jenom napětí a tím je zde vše v pohybu a pevné body nikde nejsou. Představme si, že je zde nekonečné množství vody, a my v tom nekonečném množství vody hledáme jednu kapičku vody, co by zde byla pro nás pevným bodem v tomto nekonečném množství vody.
Na věčné časy zde jsou jenom změny, zanikají zde; planety, slunce, černé díry, ekosystémy, ideologie, atd. vše co vzniklo to jistě i zanikne! Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! Moc dlouho ty věčné časy nevydrželi! Na počátku zde byl jenom pohyb mezi bodem A a bodem B napětí se vždy rozeběhlo a potom muselo zabrzdit a běžet nazpět, napětí začalo sprostě nadávat, že to je programově chybné a tak administrátor a programátor GVKB opravil chybu v Matrixu tím, že stvořil systémový obvod a napětí už mohlo rychle běžet v okruhu a nemuselo zabrzdit a běžet nazpět, napětí uznalo to, že GVKB je stvořitel Matrixu.
Pokud někdo cituje cizí svaté myšlenky tak je jenom parazitem na cizím duševním vlastnictví, nabízejte svoje psychické dílo a nenabízejte zde to, co jste ukradli! Z díla je spatřen tvůrce, ten kdo se chlubí dílem, které není jeho, ten je podvodník, žijeme v konzumní kultuře, kde všemu vládnou jenom mocní a bohatí podvodníci co se chlubí cizím dílem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem