středa 6. ledna 2016

Starejte se jenom o to co je hodnotné

Kdo se stará o to co je nehodnotné, ten nemá zde hodnotný život, a tak konzumuje drogy na svoje deprese. Pokud půjdeme do hloubky konzumního systému ve kterém člověk existuje, zjistíme to, že základem je zde starání se o něco, a očekávání hodnotné odměny za naši aktivitu, jenom to co je nám existenčně blízké, to je pro nás i hodnotné, a to co je nám existenčně cizí, to je pro nás nehodnotné, kdo se stará o cizí přijde o svoje.
Prioritou v životě je úspěch, a úspěšné je to, co se stará jenom o to, co je zde hodnotné, podívejte se do přírody, zde se nikdo nikde nestará o to, co je nehodnotné! Profesionalita, která nám přináší veliké hodnoty, je založená na tom, že se staráme jenom o to, co je hodnotné, mnohé co je nám vzdálené, se snaží nás oklamat tím, že to má hodnotný povrch, ale pod povrchem už nejsou žádné hodnoty.
To že zde někdo má vysokou státní nebo podnikovou funkci neznamená to, že je on zde i hodnotný člověk, z díla se pozná kdo je zde hodnotný člověk, a kdo je zde jenom ubožák co zde nemá žádnou hodnotu. V minulosti měla pro nás velikou hodnotu smečka, protože ona nám v nouzi pomohla, smečka měla větší šanci na to zde přežít, než jedinec, který byl na vše sám. Současné konzumní kolektivy vám v nouzi nepomohou, zde už nejde o spolupracující smečku, ale jde zde o stádo sobeckého dobytka, kde se každý sobecký dobytek stará jenom sám o sebe, a následkem je degenerace a přelidnění.
Nevěřte tomu, co lidi říkají, věřte dílu, které zde lidi vykonají, z díla je spatřen tvůrce, problémem současnosti je to, že zde jsou systémové klece, ve kterých jsou naše schopnosti a možnosti omezené, nejsou zde jenom klece z betonu a železa, jsou zde i klece ze zákonů a morálky, následkem jsou jenom kecy v kleci, které nemají žádnou hodnotu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem