sobota 16. ledna 2016

Stali se z nás ubohé loutky bez mozku

Za vším je příčina a následek, pokud uděláme chybu tak následkem je trest za chybu, chybujeme, protože existujeme v centrálním uzavřeném systému, stali se z nás ubohé loutky bez mozku, které jsou z centra ovládané a pokud se loutka odmítne podrobit násilnému ovládání, je za to tvrdě potrestaná. Do centra systému se dostávají jenom sobečtí blbci, pro které je moc a bohatství tvrdou drogou. Láska je zde jenom za peníze, nemáš peníze tak nemáš ani lásku a tak máš logicky deprese!
Bavte se, o čem chcete, a nakonec se stejně budete bavit jenom o tom, na co nejvíce myslíte a po čem nejvíce toužíte! Nejvíce myslíme a toužíme po opaku; když jsi hladový tak toužíš po jídle, když jsme na vesnici, chceme se podívat do města, když jsme v nemocnici, chceme se dostat ven z nemocnice, když je zde samec, tak on chce poznat samici, a mít s ní sex, když je zde ubožák, tak on chce být úspěšný, když je zde hříšník, tak on touží po tom být svatý, když máme deprese, tak toužíme po drogách, nebo léku na deprese, atd.
Co je to život? Život byl a bude nemocí, na kterou se jistě umírá! To co je zde živé, to je jistě i nemocné! Mnozí si myslí naivně to, že jsou zdraví, je to jako si myslet naivně to že jsme dokonalí! Je to snadné zbaběle utéci od reality do pohádek a snů, jenže to dlouho nefunguje a realita nás za to potrestá! Války lidem v nahotě odhalí realitu, ve které se ukáže to, že lidí je zde jako much, a že elita co je v centru, to jsou pavouci, co chytají mouchy do sítí, aby mohli mouchy zabíjet; ekonomicky, nábožensky, politicky, psychicky, byrokraticky, atd.
Nemá smysl chtít po subjektu nebo objektu to aby se změnil k lepšímu, to nikdy nikde nefungovalo! Smysl má jenom vynaleznout to, co dokáže změnit k lepšímu konzumní systém, ve kterém zde žijeme, jde zde o vynález; řeči, gramotnosti, knih, časopisů, oblečení, automobilu, elektřiny, telefonu, televize, internetu, digitalizace, kontejnerizace, optimalizace, recyklace, globalizace, sjednocení, léků, peněz, kreditních karet, čipů, atd. pokrytecká charismatická slova; krále, šlechtice, papeže, proroka, guru, rabína, vůdce, prezidenta, ministra, senátora, poslance, ředitele, kouče, celebrity, atd.  jsou obrazně jako písek na poušti, a písek lidi ekonomicky a psychicky nenasytí!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem