pondělí 4. ledna 2016

Sračky se musí spláchnout do sraček

Evoluce je založená na přirozeném výběru a to co neuspěje to je evolucí eliminované, pokud eliminujeme násilně přirozený výběr, tak následkem je logicky jenom degenerace a přelidnění, člověk zdegeneroval a mnoho se přelidnil, to je hlavní příčina toho je že zde ekonomická a politická globální krize, ve které psychičtí ubožáci konzumují drogy, anebo tupě sledují televizi a sociální sítě na internetu. Z lidí ve městech se stal jenom tupý dobytek, který má v hlavě nasráno, války už dlouho v nahotě odhalují to, že jsme jenom tupý dobytek, který se ve válkách tupě zabíjí!
Lež je sladká jako cukr, a pokud věříme lžím, jsme jenom malé naivní děti, dospělost znamená přestat věřit na sladké lži a přijmout pravdu, která je jako cibule a nutí nás k pláči. Mnoho lidí investovalo mnoho času a peněz do studia vysoké školy a po skončení studia nenašlo hodnotné zaměstnání! Prý blbá nálada skončila, a lidi už mohou mít dobrou náladu, ano, bude lépe, to jsou jenom sliby a ubohé fráze, copak jste malé hloupé děti, že věříte sladkým mediálním lžím, co vám říkají ti, co na vás sobecky parazitují!
Statisticky jsme na úrovni Turecka, protože je u nás turecké hospodářství už velmi dlouho! Základem ekonomiky a politiky je přirozený výběr, který eliminuje globálně ubožáky, co jsou podprůměrní fyzicky a psychicky, všude se pracuje v kolektivu a pokud jsou v kolektivu zdegenerovaní ubožáci, tak tito ubožáci narušují práci kolektivu a musí kolektiv opustit! Všude už jsi byl, a všemu rozumíš, tak se běž podívat do krematoria ubožáku, zdegenerovaných ubožáků je na světě jako sraček, a sračky se musí spláchnout do sraček!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem