sobota 2. ledna 2016

Současnost to je recyklovaná minulost

Každé hovno, zde mohlo vzniknout díky hovnu v minulosti, a stejně tak každá informace, co je nám na hovno, vznikla z informací, co zde v minulosti byli lidem na hovno. Hovno je klasikou u recyklování v přírodě, a proto člověk utekl z přírody do civilizace, ve snaze uniknout tomu, že byl v přírodě na hovno, jenže i když je zde někdo prezidentem nebo ředitelem, stejně je zde jenom na hovno, a jeho život zde stojí jenom za hovno.
Recyklace je jako stín, před kterým žádné genetické hovno nemůže utéci, a hrát si zde na to, co hovno ve skutečnosti není, to je jenom na hovno, protože diváci dobře vědí, že každé divadlo je zde jenom na hovno, a o hovně, protože z hovna nikdo bič neuplete.
Být zde slušným a morálním svatým kultem, je taky na hovno, protože stejně je každé lidské svaté mučednické hovno, evolucí spláchnuté jenom do sraček, ze kterých vyroste potrava, a tak se zase staré hovno promění na nové sračky. Že já vůbec zde o hovně hovořím, stejně máte hovno co na práci, a zase budete dělat jenom veliké hovno!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem