středa 27. ledna 2016

Sobci milují nejvíce to co mnoho potřebují

Podívejme se na úspěšné; podnikatele, obchodníky, politiky, kazatele morálky, umělce, vědce, atd. za jejich úspěchem bylo to, že sobcům prodali to, co sobci mnoho potřebují! Neúspěch je následkem toho že sobcům násilím nutíte, co oni nepotřebují, následkem je zánik; kultury, civilizace, národa, organizace, podniku, rodiny, atd.
Proč se nikdo nezajímá o to, co sobci nejvíce potřebují? Příčinou je pyšnost a lakomost, pyšný a lakomý člověk se nezajímá o to, co druzí potřebují a tak narazí na problémy! Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, tluč a bude ti otevřeno, bojuj a vyhraješ, hledej a nalezneš, atd. vše je ve tvojí sobecké a lakomé hlavě, problémem lidí je útěk do nemocí.
K nemocným lidem se společnost chová lépe, a tak si kariéristé hrají na psychicky nemocné, když jsou ve funkci; papeže, císaře, krále, šlechtice, zemana, prezidenta, předsedy vlády, ministra, poslance, senátora, soudce, notáře, diplomata, vojáka, policajta, profesora, byrokrata, celebrity, atd. prý podle prezidenta, blbá nálada zde konečně skončila, a měla by zde už být jenom dobrá ekonomická a politická nálada?
Proč tedy uprchlíci z Afriky u nás nechtějí zůstat, a utíkají rychle do Anglie a Německa? Velmi dlouhou dobu u nás kralovali jenom sobci a lakomci, jedinou možností zde bylo utéci tam, kde nekralují sobci a lakomci v centrální sobecké diktatuře. Bylo to zde všude jenom o tom, pracuj jako vůl pro sobeckou diktaturu, a když budeš ve stáří nebo nemoci na dně, tak se na tebe společnost sobecky vykašle, protože už na tobě nemůže parazitovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem