neděle 3. ledna 2016

Slepice nemají v hlavě kvalitní mozek

Pracovat jako vůl za hovno, to je mě na hovno. Porovnejme platy u nás a ve Švýcarsku, zjistíme to, že u nás jsou platy velmi malé a ve Švýcarsku jsou platy veliké, logicky nás bude zajímat, jak je to proboha možné? Vysvětlení je v tom, že u nás je centralizace a ve Švýcarsku je decentralizace, všechny civilizace a kultury zanikly díky centralizaci!
V centru jsou lakomí paraziti, a vysávají ekonomicky tak dlouho ubohý pracující lid, až se centrální asociální systém ekonomickým vyčerpáním zhroutí, a potom musí přijít revoluce nebo válka! Bylo zde mnoho snah, problém s centralizací řešit, ale všechna řešení byla na hovno, a tak z nich měli lidi jenom hovno.
Problém je v hlavě člověka, a musí se řešit v hlavě člověka, je třeba proto dát lidem do hlavy GVKB čipy, s umělou inteligencí GVKB a z lidí se stanou autíčka na dálkové GVKB ovládání, už nebudou moci lhát a krást! Dneska si lidi stěžují na to, že nemají dobrou práci, díky GVKB čipům, bude každý člověk pracovat od narození do smrti 24 hodin každý den a 365 dní v roce; spánek, dovolená, odpočinek, svátek, nemoc, atd. to zde bude globálně na věčné časy eliminováno, jako chyba v GVKB systému. Bude to GVKB decentralizovaná diktatura, kde bude jenom rozkaz a trest, ten kdo bude pomalý nebo bude chybovat, ten bude automaticky recyklován, na GVKB potravinové granule.
Nebude zde nikde žádný centrální GVKB počítač, vše bude decentralizované, a složené jenom z GVKB čipů, co budou mít lidi a hospodářský dobytek v hlavě, ano i zvířata, co jsou zde v civilizaci s námi, dostanou do hlavy GVKB čipy, a tak budou dokonale sloužit GVKB systému, a nebudou zde s nimi už problémy, kdy třeba psy srali drze na čisté chodníky. Bude zde nové heslo, vše co má kvalitní mozek, to dostane i GVKB čip, slepice co snáší vajíčka, nemají v hlavě kvalitní mozek, a tak bohužel nedostanou do hlavy GVKB čip.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují