pátek 15. ledna 2016

Ryba smrdí od hlavy ve které je parazit

Nebudu vám lhát, protože nejsem sobecký parazit, který dělá z hostitele ubožáka, a když hostitel díky parazitu zemře, tak si najde jiného hostitele, vše bylo a bude jenom o sobeckých prioritách, každý je tím, jaké má sobecké priority! Vše je zde jenom sobecký Matrix, realita byla a bude jenom iluzí, myslíte si, že jste se probudili ze snu, ale tak tomu není.
Jenom jste z jednoho snu, vstoupili do jiného snu, o kterém si naivně myslíte, že je realitou, ve které je vše logické, a podřízené přirozeným zákonům. Pokud by zde byla realita, tak by se zde nic neměnilo, a byla by zde ve všem jistota, ve snu se vše mění, a není zde jistota, čím tvrdší je sen, tím rychleji se vše mění, diktátoři jsou klasickou ukázkou lidí, v tvrdém snu, a oni zde vše násilím rychle mění.
Často slyšíte, že když se budete snažit, tak že se budete mít dobře, to je ten největší podvod v sobeckém Matrixu! Dobře se zde mají jenom fanatičtí diktátoři, protože oni tvrdě spí a nevnímají tak už to, že díky nim umírají miliony lidí, zcela zbytečně. Islám a jeho terorismus, je klasickou ukázkou tvrdého náboženského snu, díky kterému zde umírá zbytečně mnoho lidí.
Silné drogy způsobí to, že někdo tvrdě dlouho usne, a stane se z něj diktátor nebo milionář, který má svoje soukromé veliké nové letadlo. Vychovávat mladé lidi pomocí facek, je klasickou ukázkou člověka, který díky drogám tvrdě spí, od facek už není daleko k revoluci nebo válce, z malé jiskry vznikají veliké požáry.
Proč mají elitní lidé, svoje profesionální drahé ochránce, je to proto, aby je někdo neprobudil, z jejich tvrdého drogového spánku, moc a bohatství, to je tvrdá droga! Tvrdě spát je dovoleno zde jenom těm, co jsou v centru, pokud někdo, kdo je daleko od centra, tvrdě psychicky usne, tak skončí ve; vězení, psychiatrické nemocnici, v krematoriu, jako bezdomovec, atd. Co je dovoleno mocným, to je přísně zakázáno bezmocným, společnost byla a bude, vždy systémově pevně uzavřená, protože ti co mají moc a bohatství, nechtějí o moc a bohatí přijít!
Z utrácení poznáte pravé parazity, pokud si někdo koupí veliký dům, za mnoho miliónů, tak jistě jde o sobeckého parazita, který zde tvrdě psychicky spí, a tak může bez problémů parazitovat na systému. Pochopte jedno, parazit má jedinou prioritu, a to ukrojit si z ekonomického globálního koláče co největší díl, a je mu jedno to, že se z tebe, díky němu stane brzo bezdomovec, díky velmi malému platu, nebo dlouhé nezaměstnanosti, ryba smrdí od hlavy, ve které je sobecký parazit!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem