úterý 19. ledna 2016

Proč zisky směřují do daňových rájů?

Vládnou nám zdegenerovaní ubožáci? Z díla se pozná tvůrce, dílem těch co nám zde vládnou je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, školství, zdravotnictví, sociálního systému, rodiny, dopravy, stavebnictví, informatiky, psychiky, atd. neustále zde už mnoho století slyšíme od těch, co nám vládnou jenom sliby a výmluvy! Prý je zde demokracie a svoboda? Tak tomu zde není, je zde civilizační centralizované byrokratické vězení, a ty si můžeš zvolit svoje mocné a bohaté dozorce, v tomto konzumním vězení, ten kdo se snaží, ten se zde bude mít i dobře, to je ta největší lež, dobře se zde mají, jednom dozorci v tomto vězení.
Když něco nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém, a když lidi nechtěli být otroky elity po dobrém, tak elita proměnila násilím civilizaci ve vězení. Války v nahotě odhalují, že jsme jenom konzumní vězni s nulovou hodnotou pro elitu, co se mohou po milionech vraždit ve velikých plynových komorách, nebo pomocí bomb a bojové techniky. Vše je zde jenom mediální divadlo, ve kterém si elitní parazité hrají na hodné hostitele, ten kdo se pokusí bojovat proti parazitující elitě, zle skončí, protože co zmůže moucha proti pavoukovi.
Lépe už bylo a bude jenom hůře, protože možnosti jak si vydělat peníze profesionální prací, rychle ubývají, podívejme se třeba na to, že místo pokladní v obchodě, si zákazník zboží sám zkontroluje a potom jej zaplatí kreditní kartou, brzo v obchodě automat uklidí a doplní zboží do regálů, zmizí v obchodě místa; pokladních, skladníků, řidičů, vedoucích, byrokratů, politiků, policajtů, soudců, lékařů, učitelů, podnikatelů, obchodníků, bankéřů, prezidentů, ředitelů, ministrů, dozorců, atd. a najednou zde bude globálně 100% nezaměstnanost. Tvrzení o tom že moderní systémy musí vytvořit pro lidi nová pracovní místa je nesmysl, proč dávat zaměstnání za peníze člověku, když to lépe zvládne robot nebo umělá inteligence.
Česká zkorumpovaná média mlčí o vyšetřování firmy Apple v USA, firma Apple usiluje o získání zlaté medaile v oblasti obrovských daňových úniků v USA. Prostě a jasně, tato firma dělá všechno proto, aby platila minimum daní ze svého zisku, a minimum na platech dělníků, co vyrábějí její zboží. Jak to dělá, aby její parazitování bylo legální? Vysvětlení je jednoduché a to globální ekonomická mafie, princip je jednoduchý, na veliké ryby zde nejsou sítě, systém umí ulovit do daňové sítě jenom velmi malé ekonomické ryby, jenže když se vyloví malé ryby, tak brzo už není co lovit, a nastává globální dluhová krize, a ekonomická mafie půjčuje státům a podnikatelům peníze, které má uložené v daňových rájích.
Z utrácení poznáme kdo je zde členem globální ekonomické mafie, ten kdo zde má drahou profesionální ochranku, ten je z 99% i členem globální ekonomické mafie. Za problémy s Islámem je zase ekonomická mafie, která potřebuje veliké konflikty, aby mohla na konfliktech vydělat obrovské zisky, konflikty jsou spojené s největšími zisky pro ekonomickou mafii. Takže ryba smrdí od hlavy, a tuční kapři si nevypustí rybník, kde se mají dobře. Cílem OECD je napomáhat k dalšímu ekonomickému rozvoji, potlačení nezaměstnanosti, stabilizaci a rozvoji mezinárodních finančních trhů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem