sobota 2. ledna 2016

Proč už nevěřím tomu co vidím a slyším

Globální konzumní moderní svět to je dokonalý Matrix, ve kterém vše co od narození do smrti vidím a slyším, je jenom počítačově umělou inteligencí vytvořený virtuální sen, o kterém si myslím, že je to skutečná realita, vše bylo dotažené k profesionální dokonalosti, a není už možné se probudit, jak to slibuje lidem Buddha nebo Ježíš Kristus, to jsou jenom zase další pohádkové sny, ve kterých jsou sny o probuzení a opuštění systému Matrix.
Zajímavé je strávit mnoho času na sociální síti a misí vám jistě dojít to že lidi zde jsou jenom iluze vytvořené systémem Matrix, co se snaží vytvořit iluze o tom, že nejsou jenom virtuální iluzí tím, že se fotografují před známými světovými památkami; Guggenheimovo muzeum, Socha svobody, Niagarské vodopády, Hradčany, Benátky, atd.
Pořád jenom tupá snaha o to, aby byla naše existence akční, klid a mír, byl eliminován z Matrixu prý proto, abychom se v Matrixu nenudili a nezačali hledat způsob, jak pomocí násilné sebevraždy, tento ubohý dezinformační Matrix násilně opustit! Nemáme v lásce sebevrahy už mnoho století, je to logické, že inteligentní dozorci, nestojí o to, aby jim vězni zbaběle utíkali z jejich psychického vězení s názvem Matrix.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem